پیام رسان قدیمی گوگل تعطیل می شود

پیام رسان قدیمی گوگل تعطیل می شود کاربران سرویس پیام رسان ˮگوگل هنگ اوتسˮ (Hangouts) پاییز سال جاری از این برنامه پیامرسان خداحافظی خواهند کرد.به گزارش کارا پیام به نقل از ایسنا، گوگل اعلام نمود: "هنگ اوتس" بعد از نوامبر سال ۲۰۲۲ دیگر قابل دسترس نخواهد بود و پیش از این تاریخ، مهاجرت کاربران "هنگ اوتس" به "چت" (Chat) آغاز خواهد شد. اگر شما همچنان در گوشی خود از "هنگ اوتس" استفاده می کنید، از امروز پیشنهاد برای مهاجرت به اپلیکیشن "چت" یا تجربه چت در جی میل را مشاهده خواهید کرد. "گوگل چت" جای "هنگ اوتس" را خواهد گرفت.

در جی میل، گوگل تا ژوئیه برای ترغیب کاربران "هنگ اوتس" به تغییر پیام رسان خود، اقدام نخواهد کرد. صفحه وب "هنگ اوتس" تا نوامبر قابل دسترس خواهد ماند و کاربران وب این پیام رسان حداقل یک ماه اخطار دریافت می کنند و سپس انتقال خودکار آنها از صفحه وب "هنگ اوتس" به سرویس "چت" شروع می شود. گوگل به کاربران "هنگ اوتس" قول داده است مکالمات شان به اپلیکیشن جدیدتر منتقل خواهد شد. همینطور کاربران می توانند از سرویس Takeout برای دانلود یک کپی از دیتای خود استفاده کنند.

بر اساس گزارش وبسایت انگجت، گوگل به تدریج درحال حذف برند "هنگ اوتس" و جایگزین کردن سرویسهای پیام رسان جدیدتر است. ازاین رو عجیب نیست که این شرکت بالاخره تصمیم گرفت به فعالیت "هنگ اوتس" آخر دهد. این سرویس با اینکه هیچگاه از محبوبیت مشابه اپلیکیشن های پیام رسان دیگر برخوردار نشد اما طرفداران خویش را داشت.

منبع:

1401/04/08
11:27:56
5.0 / 5
190
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان