۴ مهر دهمین رویداد فیناپ با مبحث بانكداری باز برگزار می گردد

۴ مهر دهمین رویداد فیناپ با مبحث بانكداری باز برگزار می گردد به گزارش كارا پیام دهمین رویداد فیناپ هم زمان با تولد دوسالگی آن پنجشنبه ۴ مهر با مبحث بانكداری باز برگزار می شود.


بستر توسعه و رشد نرم افزارها و شركت های فین تك، فراهم شدن زیرساخت نوآوری بانكی و بانكداری باز در كشور است. ازاین رو دهمین رویداد فیناپ یك قدم فراتر از فین تك گذاشته و در این رویداد با حضور مدیران و متخصصان صنعت بانكی و فین تك درمورد بانكداری باز و چالش های آن در كشور گفتگو خواهد شد.
همچنین بخشی دیگر به ارائه‌ی تجربیات جهانی درمورد بانكداری باز توسط مهمانانی از كشورهای دیگر اختصاص داده شده است.
آموزش بخش جدایی ناپذیر سلسله رویدادهای فیناپ هم مبحث اقتصاد رفتاری و بانكداری باز را مطرح خواهد نمود.
راویان فیناپ با بیان تجربیاتی در حوزه های مختلف كارآفرینی و فیناپ پلاس كه گفتگویی داغ با یك مدیر یا مسئول است دو بخش دیگر رویداد دهم فیناپ را می سازند. این دو بخش رویداد از بخش های قابل توجه برای مخاطبان در تمام حوزه های كارآفرینی به حساب می آید.
این رویداد كه سومین رویداد فیناپ در سال ۹۸ و دهمین رویداد آن در دو سال قبل است با عنوان فیناپ ۲ در سالن آمفی تئاتر پژوهشكده فرهنگ، هنر و معماری و با حضور ۳۰۰ شركت كننده و میهمان برگزار می شود.
علاقه مندان به حضور در دهمین رویداد فیناپ می توانند از راه ایوند evand.com/events/finup۲ ثبت نام كرده و برای كسب اطلاعات بیشتر و اخبار رویداد، شبكه های اجتماعی فیناپ با شناسه‌ی Finupevent را دنبال كنند.
رویداد فیناپ رأس ساعت ۱۳ شروع می شود و تا ساعت ۱۹ ادامه دارد.
۲۱۲۱

1398/06/21
20:32:04
5.0 / 5
2991
تگهای خبر: بانك , شركت , صنعت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان