بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی آذرماه

بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی آذرماه به گزارش کارا پیام بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ۱۴۰۰ از ۲۴ تا ۲۷ آذرماه سالجاری برگزار می گردد.به گزارش کارا پیام به نقل از وزارت علوم، به منظور ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح ملی و ارتقاء جایگاه فعالان در این عرصه جلسه ای به دو صورت حضوری و مجازی به منظور ایجاد هم‎افزایی در برگزاری نمایشگاه ملی هفته پژوهش سالجاری برگزار گردید.
این جلسه با حضور سرپرست دفتر نوآوری و پشتیبانی از سرمایه گذاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون توسعه مدیریت شورایعالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی، رئیس پژوهشکده قوه قضاییه، رئیس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا، معاون برنامه ریزی شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان تأمین اجماعی، رئیس پژوهشگاه علوم و فنونی هسته ای و دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار برگزار گردید.
در این جلسه مقرر شد بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار به منظور عرضه آخرین یافته های فناورانه در دستگاههای اجرایی، دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکتهای دانش بنیان در حوزه های مختلف همچون رشته های مرتبط صنعتی، کشاورزی، دارویی و خدماتی از تاریخ ۲۴ آذرماه تا ۲۷ آذرماه ۱۴۰۰، همزمان با نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت داخل برگزار گردد.
همچنین برنامه های گوناگونی در چارچوب آیین هفته پژوهش و فناوری در سطح ملی با حضور و مشارکت دستگاههای اجرایی و وزارت خانه های مرتبط در نظر گرفته شده است. در این جلسه مقرر شد؛ هفته پژوهش و فناوری استانی از ۱۳ تا ۱۹ آذرماه سالجاری در استان ها برگزار گردد.
در این جلسه که با حضور معاونین پژوهشی و تحقیقاتی از وزارت خانه های مختلف برگزار شد؛ نقطه نظرات اعضای شرکت کننده برای برگزاری هر چه مطلوب تر هفته پژوهش و فناوری، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


منبع:

1400/06/30
18:25:13
5.0 / 5
216
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان