پیامك هر اپراتور چند؟

پیامك هر اپراتور چند؟ كارا پیام: كاربران اپراتورهای مختلف برای ارسال پیامك باید هزینه های متفاوتی را بپردازند كه برای سیم كارت های دائمی و اعتباری، از حداقل ۸.۹ تا حداكثر ۲۷ تومان را شامل می گردد.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، امروزه بیشتر كاربران وسایل ارتباطی، استفاده از روش های جدیدتر مانند پیام رسان ها را برای برقراری ارتباط با دیگران انتخاب كرده اند، با این حال استفاده از سرویس پیامك ها همچنان وجود دارد؛ این مورد می تواند دلایلی مانند عدم آنتن دهی اینترنت در بعضی از نقاط و یا دلایل دیگری داشته باشد.

اما در سیم كارت های دائمی همراه اول، هزینه هر صفحه پیامك فارسی ۸.۹ تومان اعلام شده است. برای سیم كارت های اعتباری همراه اول هم هر صفحه پیامك فارسی، ۱۱.۶ تومان هزینه دارد. همینطور در سیم كارت های دائمی همراه اول، پیامك هایی كه به زبان انگلیسی نوشته شوند، ۲۲.۲ تومان به ازای هر صفحه هزینه دارند، در حالیكه برای ارسال پیامك زبان انگلیسی در سیم كارت های اعتباری، كاربران باید ۲۷.۴ تومان بپردازند.

در سیم كارت های دائمی اپراتور دوم یا ایرانسل، هزینه هر صفحه پیامك فارسی به خطوط همراه ۹.۹ تومان هزینه دارد و در سیم كارت های اعتباری هم این هزینه معادل ۱۱.۵ تومان است. همینطور ارسال پیامك به زبان انگلیسی با سیم كارت های دائمی ایرانسل، ۱۷ تومان است و برای ارسال این پیامك ها از سیم كارت های اعتباری ایرانسل هم كاربران باید ۲۰.۹ تومان بپردازند. پیامك های اپراتور دوم به خطوط ثابت (فارسی یا لاتین) ۱۲ تومان و پیامك به خارج از كشور (برای همه كشورها) هم ۲۰۰ تومان است.

تعرفه ارسال پیامك با سیم كارت های دائمی اپراتور رایتل، ۹.۸ تومان به ازای هر صفحه پیامك با زبان فارسی است. ارسال پیامك فارسی با سیم كارت های اعتباری این اپراتور هم ۹.۹ تومان هزینه دارد. همینطور ارسال پیامك به زبان انگلیسی در سیم كارت های دائمی رایتل ۱۶.۹ تومان و در سیم كارت های اعتباری این اپراتور ۲۳ تومان به ازای هر صفحه است.
1397/01/09
11:26:05
5.0 / 5
5405
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان