نقوی حسینی به ایسنا خبر داد

برگزاری جلسه ویژه كمیسیون امنیت ملی درباره تلگرام با حضور آذری جهرمی

برگزاری جلسه ویژه كمیسیون امنیت ملی درباره تلگرام با حضور آذری جهرمی كارا پیام: سخنگوی كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از جلسه ویژه و مشترك این كمیسیون و كمیسیون اقتصادی برای بررسی وضعیت تلگرام با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز دوشنبه هفته آینده اطلاع داد.سیدحسین نقوی حسینی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دوشنبه ۲۰ فروردین ساعت ۱۰ تا ۱۲ نشست مشتركی را با كمیسیون اقتصادی با عنوان بررسی تهدیدهای اقتصادی شبكه تلگرام و لزوم تامین امنیت اطلاعات شخصی افراد در شبكه های پیام رسان داخلی برگزار می نماید.

به گفته وی، این جلسه با حضور محمدجواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و فیروزآبادی؛ دبیر مركز عالی فضای مجازی برگزار می شود و در آن سیاست ها و راهبردهای برخورد با تلگرام و تهدیدها و فرصت های این شبكه مجازی مورد بررسی قرار می گیرد.

نقوی حسینی تصریح كرد كه شرایط یله و رهایی تلگرام مورد تایید هیچ كسی نیست، البته مسدود كردن فضای مجازی مورد تایید نیست، هدف آن است كه تلگرام به نحوی مدیریت شود كه بتوان از فرصت های آن استفاده شده و جلوی تهدیدها گرفته شود.

سخنگوی كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین، اظهار داشت: اعضای این كمیسیون در روز یكشنبه ۱۹ فروردین میهمان وزیر دفاع خواهند بود كه مقرر است گزارش مفصلی پیرامون تحولات منطقه و حوزه تغییر و تحولات نظامی در منطقه عرضه شود.

به گفته وی، دستور كمیسیون امنیت ملی در روز سه شنبه ۲۱ فروردین، بررسی آخرین وضعیت فرقه ها در كشور با حضور مسئولان ذیربط است.
1397/01/16
21:14:00
5.0 / 5
4545
تگهای خبر: تلگرام , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان