باج افزار جدید از كاربر می خواهد بازی كند

باج افزار جدید از كاربر می خواهد بازی كند كارا پیام: كارشناسان اخیرا باج افزاری را كشف كرده اند كه بعد از ابتلای كامپیوتر كاربر به جای دریافت پول از او می خواهد یك ساعت بازی كامپیوتری انجام دهد.به گزارش كارا پیام به نقل از اكستریم تك، بدافزاری جدید فایل های موجود در كامپیوتر های مبتلا را قفل می كند و از كاربر می خواهد بازی كامپیوتری PlayerUnknown’s Battlegrounds را انجام دهد. این مورد برخلاف باج افزارهای دیگر از كاربر پول نمی خواهد و فقط كاربران را وادار می كند بازی های كامپیوتری انجام دهند.
نخستین بار MalwareHunterTeam این بدافزار را كشف كرد. هنگامیكه كامپیوتری مبتلا به این ویروس شود، نرم افزار فایل های كامپیوتر را تا زمانیكه كاری در مقابل انجام ندهد، غیر قابل دسترسی می كند. به صورت معمول در این حالت پیامی فرایند باج گیری را توضیح می دهد.
درهرحال در پیام این باج افزار آمده است: PUBG فایل های شما را رمزگذاری كرده است. اما نگران نباشید باز كردن این رمز كار مشكلی نیست. من پول نمی خواهم. فقط از شما می خواهم یك ساعت بازی كامپیوتر ایPUGB را انجام دهید.
كارشناسان تایید نموده اند این باج افزار به صورت واقعی فایل های كامپیوتر را قفل می كند اما بعد از سه دقیقه بازی باز می گردد.

1397/01/22
15:00:05
5.0 / 5
4564
تگهای خبر: بدافزار , كاربر , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان