در نامه ای

نوبخت از نمایندگان خواهان دعوت از رئیس جمهور برای توضیح درباره فیلترینگ تلگرام شد

نوبخت از نمایندگان خواهان دعوت از رئیس جمهور برای توضیح درباره فیلترینگ تلگرام شد كارا پیام: رئیس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نامه ای به نمایندگان مجلس خواهان دعوت از رئیس جمهور در یك جلسه غیرعلنی برای توضیح درباره فیلترینگ تلگرام شد و اظهار داشت كه اگر مجلس از توضیحات قانع نشود، باید به وظیفه قانونی خود عمل نماید.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، علی نوبخت در این نامه خطاب به نمایندگان آورده است: آیا در این كشور، مجلس شورای اسلامی منبعث از آرای میلیون ها ایرانی با آن همه اختیارات ملهم از قانون اساسی ( خون بهای هزاران شهید و تلاش همه گروهها) وجود دارد یا خیر؟
ایشان در ادامه خطاب به نمایندگان آورده است: با عنایت به اینكه شما بزرگواران و حقیر در شروع كار نمایندگی برای حفظ منافع ملی سوگند یاد كرده ایم پیشنهاد می نماید در مورد فیلترینگ تلگرام از جناب رییس جمهور بعنوان رییس شورای عالی امنیت ملی در یك جلسه غیر علنی مجلس دعوت به عمل آید تا توضیحات لازم را بدهند. چنانچه قانع شدیم كه برای حفظ منافع ملی می بایست این حركت را تایید نماییم كه تكلیف روشن است.
نماینده تهران در انتها این نامه آورده است كه در غیر این صورت نمایندگان به منظور جلوگیری از سقوط دیوار اعتماد عمومی كه مدعی است متاسفانه ترك های زیادی در چند سال اخیر خورده است و حفظ اقتدار قانونی مجلس با رایزنی های فشرده به وظیفه قانونی و ملی و عقلی و منطقی خود عمل كنند.1397/02/13
19:19:43
5.0 / 5
4566
تگهای خبر: تلگرام , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان