به روز شدن نقشه گوگل با شخصی سازی بیشتر خدمات

به روز شدن نقشه گوگل با شخصی سازی بیشتر خدمات كارا پیام: گوگل از نسخه جدیدی از برنامه نقشه خود رونمایی كرده كه از امكاناتی مانند شخصی سازی سفارش های مربوط به یافتن رستوران برخوردار می باشد.به گزارش كارا پیام به نقل از دیجیتال ترندز، تغییرات جدید برنامه نقشه گوگل را بسیار مفیدتر از گذشته خواهد نمود. دو زبانه تازه هم به این برنامه اضافه شده كه Explore و For You نام دارد.
زبانه Explore چیزهایی مانند رستوران های سفارش شده و كافه های نزدیك به محل حضور فرد را نمایش می دهد و حتی رویدادهایی كه مقرر است در آینده در آن منطقه برگزار گردد را تشریح می كند.
با استفاده از تغییرات انجام شده حتی مشاهده فهرست های متنوع و متفاوت از رستوران های نزدیك به محل حضور فرد بر اساس دسته بندی های مختلف امكان دارد. بعنوان مثال فرد می تواند رستوران های خاص گیاه خواران را در اطراف خود بیابد.
فیلترهای متنوع اضافه شده به نقشه های گوگل شناسایی اماكنی كه تنها قهوه سرو می كنند یا غذاهای خاصی عرضه می كنند را هم ممكن می كند. نقشه گوگل این داده ها را بر اساس اطلاعات مربوط به جابجایی های افراد به روز می كند.
زبانه For you هم سفارش های خویش را بر اساس اماكن و محل های تازه افتتاح شده عرضه می كند. جهت استفاده از این خدمات باید محله ها و نواحی محبوبتان را دنبال كنید تا از افتتاح مشاغل و رستوران های تازه آگاه شوید و چیزهای تازه را كشف كنید. بخشی از این خدمات فعلا تنها در آمریكا، كانادا، انگلیس، استرالیا و ژاپن در دسترس می باشد ولی مقرر است در آینده به صورت جهانی ارائه شود.

1397/04/06
15:06:33
5.0 / 5
4723
تگهای خبر: خدمات , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان