دسترسی به گوشی برای ۴۰ درصد مردم از نظافت مهم تر شد

دسترسی به گوشی برای ۴۰ درصد مردم از نظافت مهم تر شد كارا پیام: نتایج یك بررسی كه با استفاده از برنامه تلفن همراه ویزیبل در نقاط مختلف دنیا صورت گرفته نشان داده است دسترسی و امكان استفاده از گوشی برای خیلی از مردم از نظافت هم مهم تر است.به گزارش كارا پیام به نقل از بیزینس اینسایدر، در جریان این بررسی از ۱۱۸۰ نفر پرسیده شده ترجیح می دهند دسترسی به شامپو برای استحمام و نظافت را به مدت یك هفته از دست دهند یا اینكه برای یك هفته به گوشی خود دسترسی نداشته باشند.
از میان پاسخ دهندگان ۴۱ درصد گفته اند ترجیح می دهند به مدت یك هفته سرشان را با شامپو نشورند، اما در عوض به گوشی تلفن همراهشان دسترسی داشته باشند وبتوانند از آن برای اتصال به اینترنت و غیره استفاده كنند.
پاسخ های دیگری كه به سوالات مشابه داده شده نشان داده است كه كاربران دسترسی به گوشیهای هوشمند را به اموری همچون تفریح و سرگرمی، متعلقات شخصی و نوشیدنی هایی مانند قهوه ترجیح می دهند.
پاسخ دهندگان به این سوالات همگی بین ۱۸ تا ۳۴ سال سن داشته اند و ۵۴ درصد از آنها گفته اند ترجیح می دهند به مدت یك ماه به تلویزیون و فیلم های سینمایی دسترسی نداشته باشند، اما بتوانند از گوشی خود استفاده كنند. ۲۳ درصد هم گفته اند چنین نگاهی در قبال نوشیدن قهوه دارند. نكته امیدواركننده این است كه تنها ۱۷ درصد گفته اند تلفن همراه را به مسواكشان ترجیح می دهند.
كارشناسان اخطار می دهند كه شكل گیری چنین روندهایی نگران كننده است و این میزان اعتیاد به استفاده از تلفن همراه می تواند نتایج منفی اجتماعی و فرهنگی به همراه داشته باشد.

1397/04/11
22:39:51
5.0 / 5
4556
تگهای خبر: تلفن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان