اسفندماه امسال برگزار می شود؛

كنفرانس بین المللی بازی های كامپیوتر ای چالش ها و فرصت ها

كنفرانس بین المللی بازی های كامپیوتر ای چالش ها و فرصت ها كارا پیام: با هدف كمك به رشد و توسعه دانش و فناوری های در رابطه با بازی های كامپیوتری و انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی، هنری و صنعتی، چهارمین كنفرانس ملی و دومین كنفرانس بین المللی «بازی های كامپیوتر ای؛ فرصت ها و چالش ها» با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در كاشان برگزار می گردد.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، چهارمین كنفرانس ملی و دومین كنفرانس بین المللی بازی های كامپیوتری با نگاهی ویژه به مبحث "توانبخشی شناختی و بازی های كامپیوتر ای" با همكاری و مشاركت دانشگاه های اصفهان و كاشان، دوم اسفندماه امسال در دانشگاه كاشان گشایش می یابد.
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی به همراه هفده مركز و نهاد فرهنگی، آموزشی، تحقیقاتی و فنی در برپایی این دوره از كنفرانس ملی و بین المللی بازی های كامپیوتری مشاركت دارند.
این كنفرانس حوزه های روانشناسی، مهندسی كامپیوتر و فناوری اطلاعات، حقوق، اقتصاد، مدیریت، علوم اجتماعی، هنر، پزشكی وآموزش را در برمی گیرد و كاربردهای آموزشی، درمانی، تبلیغاتی، فرهنگ سازی، تحلیل روانشناختی درمان و ارتقای سلامت روانی، جامعه شناختی و فرهنگی، مدل سازی احساس و هیجان، فناوری های مطرح در تولید و توسعه، تحلیل زیبایی شناختی و هنری، فرآیند توسعه و مدل كسب و كار، هوش محاسباتی در بازی ها و سایر محورهای فنی، هنری و علوم انسانی در رابطه با بازی های كامپیوتری از مباحث و موضوعات این كنفرانس است.
درچهارمین دوره كنفرانس ملی و دومین دوره كنفرانس بین المللی بازی های كامپیوتری شماری از محققان و دانش پژوهان داخلی و تعدادی از متخصصان از چندین كشور شركت دارند.
بر مبنای اعلام روابط عمومی معاونت علمی ریاست جمهوری، ایده برگزاری كنفرانس «بازی های كامپیوتر ای؛ فرصت ها و چالش ها» برای حمایت و راهنمایی پژوهشگران حوزه های مختلف از سه سال قبل در دانشگاه اصفهان مطرح و پایه ریزی شد.

1397/06/13
16:40:19
5.0 / 5
4244
تگهای خبر: بین الملل , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان