روز پنجشنبه و از طریق موبایل؛

اولین پیام اخطار ترامپ به مردم آمریكا ارسال می گردد

اولین پیام اخطار ترامپ به مردم آمریكا ارسال می گردد كارا پیام: روز پنجشنبه برای اولین بار پیامی با عنوان اخطار ریاست جمهوری برای شهروندان آمریكایی ارسال می گردد. این پیام برای آزمایش دو بخش سیستم اخطار یكپارچه ملی در این كشور است.به گزارش كارا پیام به نقل از ورج، عصر ۲۹ شهریور (پنج شنبه) «آژانس مدیریت اورژانس فدرال» ( FEMA ) دو سیستم جدید خویش را آزمایش می كند. این پیام ها برای آزمایش دو بخش «سیستم اخطار یكپارچه ملی» (IPAWS) هستند.
یكی از پیام ها مربوط به آزمایش «سیستم اخطار اضطراری» (EAS) است كه برای چهارمین بار انجام می گردد. پیام دیگر هم متعلق به «سیستم اخطار اضطراری بی سیم» (WEA) است و برای اولین بار ارسال می گردد.
به هرحال این اولین باری است كه پیام اخطار رئیس جمهور آمریكا برای بیشتر كاربران موبایل ارسال می گردد. این نوع پیام های اخطار در زمان ریاست جمهوری جورج بوش هم عرضه شدند تا كاخ سفید بتواند در صورت وقوع یك رویداد اضطراری برای مردم پیام اخطار صادر كند.
رئیس جمهور می تواند این پیام را به اختیار خود صادر كند، البته كارشناسان احتمال سوءاستفاده از این سیستم را رد كرده اند. به هرحال این اولین باری است كه پیامی با عنوان« اخطار ریاست جمهوری» ارسال می گردد.
البته اقدامات امنیتی در نظر گرفته شده تا هیچ یك از روسای جمهور نتوانند از این سیستم سوءاستفاده كنند.
در كنار این موارد ارسال پیام با استفاده از این سیستم كمی پیچیده است و قانون هم اجازه نمی دهد رئیس جمهور از آن استفاده شخصی كند.

1397/06/25
15:00:05
5.0 / 5
4998
تگهای خبر: كاربر , مدیریت , موبایل , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان