سیم كارت یك میلیارد تومان

سیم كارت یك میلیارد تومان به گزارش كارا پیام یك فعال بازار سیم كارت های تلفن همراه با بیان اینكه برای برخی سیم كارتها با شماره های خاص اصلا قیمتی نمی توان تعیین كرد، از آخرین قیمت سیم كارت های معمولی در بازار خبر داد.


غلامحسین اظهری - فعال صنفی بازار سیم­ كارت­های تلفن همراه - در گفت وگو با ایسنا، از آخرین وضعیت قیمتی سیم­ كارتها در بازار خرید و فروش اطلاع داد و اظهار داشت: حوزه سیم كارت های دائمی و معمولی با پیش شماره ۰۹۱۲ با كد یك از سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شروع و تا پنج میلیون و ۲۰۰ هزار تومان هم قیمت دارند. در همین رده شماره ای كدهای ۱۷۷ با سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ۱۳۰ با چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ۱۱۴ با پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۱۱۵، پنج میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. البته اینها مربوط به شماره های عادی و معمولی است، اما برای شماره های استثنایی و اصطلاحا رند بعضی خطوط حتی با قیمت های ۵۰۰ میلیون و یك میلیارد تومان هم به فروش رفته­ است.
وی ادامه داد: سیم كارت های با پیش شماره ۰۹۱۲ و كد دو هم از یك میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به باالا قیمت دارند؛ خط سه هم در حداقل قیمت یك میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و خط چهار هم از حداقل ۸۰۰ هزار تومان به بالا قیمت دارند. كد پنج از ۷۰۰ هزار تومان به بالا، كدهای شش از ۶۰۰ هزار تومان، خط كد هفت از ۵۰۰ هزار تومان و خطوط هشت و نه به ترتیب از ۳۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان به بالا در بازار قیمت خورده اند.
اظهری همینطور در مورد سیم كارت های دائمی جدیدتر با پیش شماره ۰۹۱۲ با كد ۰۰ هم اظهار نمود: این سیم كارت ها در واقع به قیمت دولتی ۱۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شده اند، اما به علت توزیع دولتی محدود این سیم كارت­ها، قیمت این سیم كارت ها در بازار به ۴۰۰ هزار تومان هم می رسد. همینطور سیم كارت های دائمی با پیش شماره ۰۹۹۱ با قیمت حدود ۱۶۶ هزار تومان فروخته می شوند كه البته دریافت شماره به صورت رندوم است كه گاها هم به علت این كه در ابتدای فروش خود قرار دارد شماره های رندی به متقاضیان داده می گردد.


 

1396/08/17
18:35:10
5.0 / 5
5095
تگهای خبر: تلفن , سیم­ كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان