با ارسال یادداشتی اعلام كرد؛

اخطار مدیر گوگل به كارمندانش، سیاسی نباشید

اخطار مدیر گوگل به كارمندانش، سیاسی نباشید كارا پیام: ساندار پیچای مدیرعامل گوگل با ارسال یادداشتی برای كاركنان این شركت به آنها اخطار داد كه اگر سیاست بر روی نحوه كار كردنشان تاثیر بگذارد، باید نتایج آن را بپذیرند.به گزارش كارا پیام به نقل از بیزینس اینسایدر، در بخشی از این نامه كه برای كارمندان گوگل ایمیل شده، آمده است: محصولات ما به گونه ای تولید نمی شوند كه به دستور كار سیاسی خاصی تمایل داشته باشند. اعتماد كاربران به ما بزرگترین دارایی ماست و ما باید همیشه از آن حفاظت نماییم. اگر هر یك از كاركنان گوگل بخواهند این اعتماد را تخریب كنند، ما آنها را وادار خواهیم كرد كه پاسخگو باشند.
ارسال این نامه توسط مدیر عامل گوگل در شرایطی صورت می گیرد كه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا و متحدان او گوگل را به غرض ورزی سیاسی و ضدیت با خود متهم می كنند. ترامپ در آگوست گذشته گفته بود كه گوگل نتایج كاوشهای خویش را به گونه ای دستكاری می كند كه بر ضد وی باشد.
پیش از این و در اوایل سال ۲۰۱۷ خبری افشا شده بود دال بر اینكه عده ای از كاركنان گوگل به دنبال یافتن راههایی برای دستكاری نتایج جستجوی این سایت بوده اند تا به ممنوعیت های مسافرتی ترامپ بر ضد اتباع برخی كشورها اعتراض كنند. پیچای در نامه خود این ادعاها را به شدت رد كرده است.

1397/07/01
00:01:09
5.0 / 5
4646
تگهای خبر: ایمیل , سایت , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان