وزیر ارتباطات تاكید كرد

با حرف، طعنه و نق زدن كار پیش نمی رود

با حرف، طعنه و نق زدن كار پیش نمی رود كارا پیام: وزیر ارتباطات تصریح كرد باید مراقب باشیم و بدانیم فضای سلاح شیمیایی و ناامید كردن مردم فقط مختص دشمن نیست بلكه بعضی از حركت ها یا سخنان خودمان می تواند همان اثر را داشته باشد كه ان شاءالله از سر ناآگاهی است.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در مراسم روز جهانی پست، با تبریك این روز به همه فعالان بخش دولتی و خصوصی این حوزه اظهار داشت: پست همواره انتقال دهنده پیام صلح، محبت و علم بوده است و در همه دنیا پستچی نمادی خوب و دوست داشتنی بوده و همچنان هم هست.
وی با اشاره به صدور دو پروانه پستی در سال گذشته، اضافه كرد: بازار پست كشور را باید دو برابر نماییم و مقاومت در برابر شكل گیری بخش خصوصی را از میان ببریم تا بازار رشد بیش تری كند و رشد بازار سبب رشد شركت ملی پست شود.
او با اشاره به اینكه امسال استراتژی تجاری شركت ملی پست، توسعه محصول است، اظهار نمود: مشكل توزیع نشریاتی كه روز به روز شمارگان آن ها كم می شود، با استانداردها و كیفیت خوب و زمان مناسب، هم درآمد شركت ملی پست را بالا می برد و هم بازار پستی كشور را توسعه خواهد داد.
آذری جهرمی با اشاره به ثابت ماندن سبد پستی در كشور طی چند دهه اخیر، خاطرنشان كرد: امسال زمانی است كه باید خدمات ویژه پست چون پست نشریات، صنایع دستی و سوغات مناطق مختلف را ارائه نماییم.
عضو كابینه دولت دوازدهم تصریح كرد: وقتی برای ارسال یك نامه آنرا وزن می كنند و بر مبنای آن هزینه ارسال را محاسبه و دریافت می كنند ازاین رو كسی برای ارسال سوغات یا میوه سراغ پست نمی آید و این فرهنگ شكل نمی گیرد.
او با اشاره به تغییرات در ساختمان های شركت ملی پست در سراسر كشور كه ماموریت خویش را از دست داده اند، اظهار داشت: باید عقایدمان را به روز نماییم و استراتژی توسعه محصول را اجرا نماییم چراكه دو برابر شدن بازار پست برای تحقق وعده بهبود وضعیت معیشتی كاركنان شركت ملی پست الزامی است.
وی با اشاره به اینكه بخش اعظم نیروی انسانی این وزارتخانه در شركت ملی پست متمركز هستند و سطح درآمدی به نسبت پایینی دارند، اضافه كرد: البته با عنایت به رشد درآمدی كه این شركت دارد، ترمیم حقوق كاركنان از مهرماه عملیاتی می گردد.
وزیر ارتباطات خطاب به مدیران شركت ملی پست اظهار داشت: عقاید سنتی را كنار بگذارید و به جای تولید انحصار با طرح های ابتكاری سراغ افزایش درآمد بروید تا كاركنانی كه از شما مطالبه دارند به خاطر تولید تحول و افزایش درآمد از شما قدردانی كنند.
آذری جهرمی با تاكید بر اینكه جوان گرایی به مفهوم آوردن یك شخص جوان نیست بلكه باید تفكر را تغییر داد، تصریح كرد: با عنایت به شروع فعالیت شركت فرودگاهی پیام انتظار داریم هاب پستی كه برای آن درنظر گرفته شده است، رشد قابل توجهی داشته باشد.
عضو كابینه دولت تدبیر و امید با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در جمع دشمن شكن بسیجیان درباره توجه مسئولان حوزه ارتباطات به فضای مجازی و سمپاشی های عرصه رسانه ای اظهار داشت: یكی از ارزشمندترین داشته های ما این است كه در فضای پر از چالش فعلی و مشكلات پیش رو، رهبر معظم انقلاب دراین باره دغدغه دارند البته برخی ها در چند روز اخیر تلاش می كنند كه فرمایش مقام معظم رهبری را بعنوان نقطه ضعف مسئولان این حوزه اعلام كنند اما اینطور نیست چراكه نظر و دغدغه ایشان برای ما بزرگترین داشته است.
وزیر ارتباطات با اشاره به اینكه همه مسئولان حوزه ارتباطات از شورای عالی و مركز ملی فضای مجازی، صداوسیما، وزارت ارتباطات و دیگر نهادها وظیفه دارند تا با همدلی بیش تر به سمت پیاده سازی دیدگاه های مقام معظم رهبری حركت كنند، اظهار داشت: باید تلاش مضاعفی انجام دهیم و با تمام توان فضای مجازی را بعنوان نقطه قوت جمهوری اسلامی در دنیا مطرح نماییم.
وی ادامه داد: باید از ظرفیت های فضای مجازی استفاده نماییم تا بعنوان نقطه بارز قوت و توان جمهوری اسلامی تبدیل گردد و ان شاءالله این كار را خواهیم كرد كه نیاز به كار و تلاش مضاعف و همدلی دارد.
او با اشاره به اینكه با حرف زدن و نق زدن و طعنه نمی گردد كاری پیش برد، خاطرنشان كرد: با وجود ظرفیت بزرگی چون مركز ملی فضای مجازی و شورای عالی فضای مجازی و همدلی همه مسئولان به این سمت حركت خواهیم كرد.
آذری جهرمی هم چنین با اشاره به فرازی از فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان درباره سمپاشی و سلاح شیمیایی در فضای مجازی اظهار داشت: روز گذشته در مجلس شورای اسلامی شاهد بودیم كه لایحه ای عنوان شد و عده ای موافق یا مخالف آن بودند و از همه زوایا به آن پرداختند و درنهایت مجلس كه عصاره ملت است، در مورد آن به جمع بندی رسید تا روال قانونی را بپیماید اما بسیار متاثر شدم كه شب گذشته عده ای با عناوین خاص در فضای مجازی نسبت به ریاست محترم مجلس توهین هایی مطرح نمودند كه جزو مصادیق شیمیایی و مسموم كردن فضاست.
وزیر ارتباطات با تاكید بر اینكه اگر خودی سلاح شیمیایی را در زمین خودی بزند، اثرش از سلاح شیمیایی دشمن بیش تر است چون آمادگی آنرا نداریم، اظهار داشت: عنوان نفاق دادن به مسئولان كشور چه معنایی می تواند داشته باشد.1397/07/17
14:04:21
5.0 / 5
4393
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان