با هشدار به كاربران؛

كروم جدید جلوی خالی شدن جیب كاربران اینترنت را می گیرد

كروم جدید جلوی خالی شدن جیب كاربران اینترنت را می گیرد كارا پیام: گوگل نسخه ۷۱ مرورگر اینترنتی كروم را طراحی نموده كه در زمان بازدید كاربران از برخی وب سایت ها كه به دنبال خالی كردن جیب افراد هستند، به آنها اخطار می دهد.به گزارش كارا پیام به نقل از نكست وب، برخی وب سایت های اینترنتی، بی سروصدا از حساب های كاربران مبالغی را بابت حق عضویت، اشتراك و غیره كم می كنند. معمولا این كار با استفاده از فریب دادن كاربران برای درج شماره های تلفن همراه به منظور دسترسی به محتوای مختلف صورت می گیرد.
اما این كار باعث می گردد تا مدیران وب سایت های مذكور بتوانند هزینه هایی را با استفاده از شركت های مخابراتی به كاربران تحمیل كنند و بنابراین در قبض های صادر شده تلفن همراه مبالغی اضافی درج خواهد شد.
نسخه ۷۱ مرورگر كروم كه بزودی در دسترس علاقمندان قرار می گیرد، اطلاعات مربوط به هزینه اشتراك چنین وب سایت هایی را به كاربران نشان داده است. این امر شامل نمایش دقیق اطلاعات صورت حساب این سایت هاست.
همچنین طراحی این مرورگر به گونه ای است كه اگر كاربر بخواهد بابت استفاده از خدمات مورد اشاره هزینه ای پرداخت كند اطلاعات مربوط به آن به دقت و با جزئیات نمایش داده شوند. به بیان دیگر هزینه های خدمات مذكور به تفكیك كاربری روزانه، ماهانه و هفتگی در دسترس قرار می گیرد.
این مرورگر كه در ماه دسامبر عرضه می گردد تمامی تبلیغات موجود در صفحات اینترنتی كه آگهی های زیادی را در قالب پنجره های مجزا نمایش می دهند هم می بندد.

1397/08/19
20:44:05
5.0 / 5
4300
تگهای خبر: اینترنت , تلفن , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان