سقوط بیت كوین دائمی است؟

سقوط بیت كوین دائمی است؟ كارا پیام: مدیرعامل یكی از بزرگترین شركت های سرمایه گذاری در جهان برآورد كرده كه سقوط و كاهش ارزش بیت كوین موقتی است و سرمایه گذاران می توانند به افزایش دوباره آن در آینده امیدوار باشند.به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، در هفته های اخیر بهای ارز دیجیتال بیت كوین به شدت كاهش یافته بود به گونه ای كه دو روز پیش در پایین ترین قیمت خود طی یك پارسال رسید و 11 درصد از ارزش خودرا از دست داد.

حالا اخیرا برایان كلی، مدیرعامل یكی از بزرگترین شركت های سرمایه گذاری در جهان در مصاحبه ای با گزارشگران پیش بینی كرده است كه رخداد اخیر در بازار ارزهای دیجیتال و بیت كوین به صورت موقتی بوده و تحت تاثیر وقایع مختلف اقتصادی و تجاری است كه در جهان رخ داده است.

بر اساس گزارش كوین تلگراف، این در حالیست كه تام لی، تحلیلگر ارشد وال استریت درباب بازار ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده چنین برآورد كرده است كه ارزش بیت كوین تا آخر سال جاری میلادی به 15 هزار دلار باز خواهد رسید.

در ماههای اخیر با عنایت به كاهش ناگهانی ارزش بیت كوین و سایر ارزهای مشابه آن، خیلی از افرادی كه به سرمایه گذاری در آن اقدام نموده بودند، نگرانی های متعددی درباب از دست دادن سرمایه و پول خود داشتند اما حالا به نظر می آید كه این كاهش قیمت و ارزش بیت كوین موقتی است و به قول تحلیلگران و كارشناسان فعال در این حوزه جای نگرانی ندارد.

بسیاری دیگر از تحلیلگران باز بر این باورند كه از سال آینده میلادی به بعد ارزش بیت كوین به زیر 6 هزار دلار نخواهد آمد.
1397/08/27
00:27:06
5.0 / 5
4713
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان