دایركت زدن از راه سایت اینستاگرام ممكن می شود

دایركت زدن از راه سایت اینستاگرام ممكن می شود به گزارش كارا پیام در حالیكه تاكنون ارسال پیام مستقیم یا دایركت در اینستاگرام تنها از راه اپلیكیشن تلفن همراه آن ممكن بوده، بزودی كاربران سایت اینستاگرام هم قادر به چنین كاری خواهند بود.به گزارش كارا پیام به نقل از اسلش گیر، مارك زاكربرگ مدیرعامل فیسبوك كه مالك اینستاگرام هم به حساب می آید، به دنبال یكپارچه سازی پیام رسان های فیسبوك، واتس اپ و اینستاگرام است و به نظر می آید اقدام اخیر وی با همین هدف صورت می گیرد.
بنا بر اعلام فیسبوك كاربرانی كه از راه مرورگرهای وب كامپیوتر های شخصی به سایت اینستاگرام رجوع می كنند هم خواهند توانست برای دوستان خود در این شبكه اجتماعی پیام مستقیم یا دایركت بفرستند.
اگر چه اینستاگرام یكی از محبوب ترین شبكه های اجتماعی در جهان است، اما در اصل جهت استفاده كاربران تلفن همراه و به اشتراك گذاری عكس طراحی شده و بنابراین خیلی از امكانات اپلیكیشن اینستاگرام از راه مرورگرهای اینترنتی كامپیوتر های شخصی در دسترس نیست.
كارشناسان می گویند هدف فیسبوك از اقداماتی از این دست افزایش محبوبیت اینستاگرام برای كاربران كامپیوتر های شخصی هم هست و این در شرایطی است كه ارسال عكس در حساب های كاربری اینستاگرام تنها از راه اپلیكیشن تلفن همراه آن امكان دارد و انجام چنین كاری از راه وب به سادگی ممكن نیست. زمان افزوده شدن خدمات دایركت به نسخه تحت وب اینستاگرام هنوز مشخص نشده است.

1397/11/25
23:12:13
5.0 / 5
4450
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان