در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

واكنش جهرمی به شكایت دادستانی، برای موضوعات حاشیه ای وقت ندارم

واكنش جهرمی به شكایت دادستانی، برای موضوعات حاشیه ای وقت ندارم كارا پیام: وزیر ارتباطات در واكنش به اعلام جرم وی از طرف دادستانی كشور، اظهار داشت: با عنایت به ماموریت هایی كه برای اشتغالزایی در حوزه ICT دارم وقت سرخاراندن برای پرداختن به موضوعات حاشیه ای ندارم.به گزارش كارا پیام به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی امروز در جمع خبرنگاران در واكنش به اظهارات معاون دادستانی كل كشور در خصوص شكایت مدعی العموم و ۲ هزار شهروند اهوازی از وزیر ارتباطات به سبب عدم پیگیری دستورات شورای عالی فضای مجازی و احتمال انفصال وی از خدمت، اظهار داشت: ما از ۶ بامداد تا ۱۰ شب مشغول كار هستیم و انصافاً با عنایت به مشكلات اقتصادی كه برای مردم وجود دارد و وظایفی كه بر عهده ماست، وارد حاشیه شدن نه به سود ما بوده نه به سود كشور است.
وی با اشاره به اینكه سوژه اشتغال یكی از موضوعات جدی بوده و درخواست مردم و رئیس جمهور از ما است، افزود: ما وظیفه خود می دانیم كه همه وقت و انرژی خودمان را روی این مسائل بگذاریم و وارد حاشیه ها شدن به سود كشور و به سود ذهن مردم نخواهد بود.
آذری جهرمی اشاره كرد: در این زمینه خیلی پیگیری نكردم كه مسئله چیست و نه اینكه این مسائل می تواند ما را از مسیری كه در آن قرار داریم و پیش می بریم به حاشیه ببرد.
وزیر ارتباطات اظهارداشت: سوژه اصلی این است كه ما باید تلاش نماییم وضعیت اشتغال را در حوزه فناوری اطلاعات توسعه دهیم و ماموریت هایی باز در این زمینه به ما محول شده است و وقت سرخاراندن برای پرداختن به موضوعات حاشیه ای را ندارم.
وی اظهار داشت: در دهه فجر كسب و كارهای دیجیتال در دو استان خراسان رضوی و تهران برای پشتیبانی از استارت آپ های حوزه دیجیتال به راه افتاده است، مقرر است كه این پارك را در ۱۰ استان دیگر راه اندازی نماییم و باید این ماموریت خودرا تكمیل كنم.

1397/12/06
14:36:12
5.0 / 5
4343
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان