سرویس های گوگل مختل شدند

سرویس های گوگل مختل شدند كارا پیام: سرویس های گوگل مانند جی میل و گوگل درایو با اختلالی جهانی روبرو شده اند. علاوه بر آن كاربران گوگل مپس، یوتیوب و پیام رسان هنگ اوت باز از اختلال در این سرویس ها آگاهی داده اند.به گزارش كارا پیام به نقل از اندروید سنترال، خیلی از كاربران در سراسر جهان برای دسترسی به خدمات پرطرفدار گوگل مانند جی میل و گوگل درایو با مشكل روبرو هستند.
این در حالی است كه گوگل باز اختلال در سرویس های مذكور را تأیید كرده و اعلام نموده مشغول بررسی این اختلالات است.
بسیاری از كاربران به سبب این اختلال نمی توانند به حساب های كاربری خود در جی میل و گوگل درایو دسترسی یابند یا فایلی را ضمیمه كنند.
درهمین راستا كاربران جی میل اعلام نموده اند برای ذخیره سازی ایمیل های پیش نویس (drafts) و ارسال ایمیل با مشكل روبرو هستند. كاربران سرویس Drive باز نمی توانند فایل آپلود یا دانلود كنند.
علاوه بر این موارد روزنامه گاردین باز به وقوع مشكلی مشابه در اپلیكیشن «گوگل مپس» اشاره نموده است. بنظر می رسد تلاش كاربران جهت استفاده از حالت «استریت ویو» این اپلیكیشن باز با اختلال روبرو شده است.
از سوی دیگر قابلیت آپلود عكس و فایل در پیام رسان Hangouts باز از كار افتاده و كاربران یوتیوب باز از اختلال در نمایش و آپلود ویدئوها آگاهی داده اند.
طبق اطلاعات وب سایت outage.reportكاربران در استرالیا، آمریكا، اتحادیه اروپا و آسیا تحت تأثیر این اختلال بوده اند.

1397/12/22
18:06:47
5.0 / 5
4501
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان