اینترنت شهرستان پلدختر تا فردا وصل می‎شود

اینترنت شهرستان پلدختر تا فردا وصل می‎شود به گزارش كارا پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: اینترنت شهرستان پلدختر تا فردا وصل می‎شود.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی با اشاره به اینكه زیرساخت های ارتباطی لرستان گرفتار خسارات زیادی شدند و مسیرهای فیبر نوری در جهت های مختلف قطع شدند كه بعضی از آنها بازسازی و برخی امكان بازسازی ندارند، اظهار نمود: بعنوان مثال در كنار پل مسیر ارتباطی، ۳۵۰ متر دهانه پل تخریب شده و نمی توان آنرا فیبر هوایی كشید.
وی بیان كرد: ارتباط فیبری شهرستان دلفان هم از بین رفته است و دیتای آنجا برقرار نیست.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه در شهرستان پلدختر بجز مسیرهای زیرساختی و فیبر نوری مراكز مخابراتی هم از بین رفتند و زیرآب هستند و بهتر بگویم زیر گل هستند، عنوان كرد: مراكز مخابراتی، تجهیزات و بعضی از سایت های ارتباطات سیار این شهرستان از بین رفتند و الان سایت های اضطراری برگزار شده است.
آذری جهرمی اظهار داشت: از مجموع ۱۸ سایتی كه در شهرستان پلدختر وجود داشته است ۹ سایت به شرایط عادی برگشته و وارد مدار شده اند و ارتباطات در این شهر برقرار بوده اما بشدت ظرفیت كم است.
وزیر ارتباطات یادآورشد: پوشش در این شهرستان دایر بوده اما ظرفیت كم است و دلیل آن این است كه نیازمند ظرفیت های بیشتری هستیم كه تجهیزات رسیده اما دسترسی به اینترنت نیست و تلاش می نماییم تا فردا اینترنت این شهرستان را هم وصل نماییم.1398/01/16
17:24:28
5.0 / 5
4854
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان