پیش بینی یك كاربر توئیتر؛

تعداد لایك های اینستاگرام خصوصی می شود

تعداد لایك های اینستاگرام خصوصی می شود كارا پیام: بنظر می رسد اینستاگرام می خواهد تعداد لایك یك پست را فقط برای منتشر كننده آن نشان دهد و بدین سان بقیه كاربران نمی توانند آنرا رصد كنند.


به گزارش كارا پیام به نقل از دیلی میل، بزودی فید حساب های كاربری اینستاگرام تغییر می كند.این شبكه اجتماعی در نظر دارد تعداد لایك های یك پست را حذف كند. این قسمتی از تلاش اینستاگرام برای كاهش فشار به این پلت فرم است.«جین مانچون وونگ» یكی از كاربران توئیتر كه سابقه طولانی در رصد خاصیت های جدید اینستاگرام دارد، تغییراتی در كد اندروید این شبكه اجتماعی را رصد كرده است.
او اسكرین شاتی را در توئیتر پست كرده كه شیوه كاركرد خاصیت جدید را نشان داده است. در یكی از تصاویر بطور واضح نشان داده شده تعداد افرادی كه یك پست را پسندیده اند، حذف گردیده است.به این ترتیب اگر افرادی كه كاربر را فالو می كنند یك پست را پسندیده باشند، فقط گزینه لایك آن قابل رصد است اما تعداد كل پسندهای یك پست دیده نمی گردد.فقط كاربری كه پست را ارسال كرده می تواند تعداد پسندهای یك پست را با كلیك روی گزینه View Likes رصد كند.در یكی از اسكرین شات ها این نوشته به چشم می خورد: «ما می خواهیم فالورها روی آنچه كه كاربر به اشتراك می گذارد، تمركز كنند نه آنكه پست های یك كاربر چه تعداد پسند دارد».هرچند وونگ تابه حال خیلی از خاصیت های اینستاگرام، فیسبوك و توئیتر را به درستی پیش بینی كرده، اما اینستاگرام ادعا می كند حذف تعداد لایك های یك پست را آزمایش نكرده است.سخنگوی اینستاگرام در همین راستا به ورج اظهار داشت: ما هم اكنون مشغول آزمایش این خاصیت نیستیم، بلكه روش های كاهش فشار بر اینستاگرام را بررسی می نماییم.این در حالی است كه مطالعات متعددی نشان داده شبكه های اجتماعی مشكلات ذهنی مانند افسردگی، تمایل به خودكشی و فشار ذهنی را می افزایند.

1398/02/01
23:12:52
5.0 / 5
5111
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان