روش از بین بردن اكانت گوگل پس از مرگ

روش از بین بردن اكانت گوگل پس از مرگ كارا پیام: از آنجایی كه از بین بردن حساب های كاربری پس از مرگ كاربران یكی از چالش های بزرگ فضای مجازی است، پاسخ به برخی سئوالات در این زمینه ضروری می باشد.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، شاید شما نیز جزو كاربرانی باشید كه همواره درباب ادامه فعالیت حساب های كاربری خود در شبكه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف پس از مرگ، فكر كرده اید كه چه بر سر آن خواهد آمد و چه كسی محتوای آنرا نظارت خواهدنمود و دوستانتان در این فضای مجازی با یادگاری و تصاویر شما كه دیگر در قید حیات نیستید اما در شبكه های اجتماعی وجود دارد و جلوی چشمشان قد علم كرده است، چه خواهند كرد.
اما گوگل برای بعد از مرگ كاربران به فكر چاره و حل معضل مذكور بوده و به كاربران دارنده حساب های كاربردی گوگل امكان بهره مندی از قابلیتی را داده است تا بتوانند با استفاده از آن، پس از آن كه دیگر در قید حیات نیستند به دوستان و اعضای خانواده خود اجازه دهند تا با دسترسی به اكانت وی به گوگل اطلاع دهند و حساب كاربری مربوطه را ببندند.
برای این كار كافیست تا با انجام مراحل زیر، در صورت بروز هرگونه مشكل به بستن و غیرفعال كردن حساب های كاربری مبتنی بر اكانت گوگل اقدام كنند:
۱. به آدرس myaccounts.google.com بازگشت كنید
۲. قسمت data & personalization را انتخاب كنید
۳. گزینه make a plan for your account را پیدا كنید
۴. بر روی گزینه شروع ( start) كلیك كنید
۵. مشخص كنید چه مدت زمانی بعد از آنكه غیرفعال شدید، گوگل اطلاعات شما را حذف كند.


۶. پس از كلیك بر روی گزینه مرحله بعد ( next)، حالا باید تعیین كنید كه چه افرادی قادر خواهند بود به حساب كاربری شما دسترسی داشته باشند و گوگل را از این واقعه مطلع كنند.


۷. در این قسمت شما قادر خواهید بود تا ۱۰ نفر از كاربرانی كه عضو گوگل هستند، را انتخاب كنید.
۸. در بخش set auto reply می توانید پیامی بنویسید كه به این تعداد كاربر اعلام می كند دیگر شما زنده نیستید.


منبع:

1398/03/28
13:55:57
5.0 / 5
4679
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان