آپ همراه با فعالان بازار سرمایه و معرفی خدمت سجام

آپ همراه با فعالان بازار سرمایه و معرفی خدمت سجام به گزارش كارا پیام نشست خبری آپ به همراه شركت سمات با مبحث عرضه خدمت سجام بر روی اپلیكیشن آپ با حضور حامد منصوری مدیرعامل شركت آسان پرداخت و حسین فهیمی مدیر عامل شركت سپرده گذاری مركزی برگزار گردید.در این نشست حامد منصوری، مدیرعامل آپ دلیل اینكه سامانه سجام را در اپلیكیشن آپ راه اندازی كرده اند، توضیح داد و اظهار داشت: "اولین دلیل ما تسهیل احراز هویت برای مردم است. حالا 40 میلیون نفر آپ را دانلود كرده اند و ورود به این سامانه می تواند كار را برای عده ای راحت تر كند."
وی در ادامه گفت امروزه شاید فعالان بازار بورس كمتر از چهار درصد جمعیت كشور را تشكیل دهند، ما می خواهیم این رقم را به 20 درصد برسانیم. هدف دیگر ورود به سجام رقابت سالم تر و شفاف تر در بازار سرمایه است.
در ادامه این نشست خبری حسین فهیمی، مدیرعامل شركت سپرده گذاری مركزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با اشاره به اینكه آپ با ایجاد ثبت نام و استعلام سجام در اپلیكیشن خود قدم اول برای ورورد به بازار سرمایه را برداشته، اظهار داشت: "اكنون حداقل زیرساخت در بازار سرمایه فراهم شده و شركت ها و كسب وكارها در حوزه فناوری و فین تك می توانند خدمات جدیدی را با استفاده از فناوری های نوین در این بازار تعریف كنند. به عبارتی از طریق بقای كسب وكارهایی كه مبتنی بر تكنولوژی هستند این است كه شركت ها باید متناسب با ذائقه فعالان بازار سرمایه و میزان ورود به آنها خدمات جدیدی عرضه كنند.

2121


منبع:

1398/06/07
14:23:03
5.0 / 5
4265
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان