همكاری ال جی و NAVER برای افزایش كارایی تلفن های هوشمند با نمایشگر دوگانه با استفاده از مرورگر Omnitasking

همكاری ال جی و NAVER برای افزایش كارایی تلفن های هوشمند با نمایشگر دوگانه با استفاده از مرورگر Omnitasking كارا پیام: ال جی با همراهی NAVER (بزرگ ترین موتور جستجوی كره)، درحال توسعه مرورگری بهینه شده جهت استفاده در نمایشگرهای دوگانه ال جی است. Whale مقرر است Multitasking در تلفن های هوشمند دو نمایشگره ال جی را به مرتبه ی تازه ارتقا دهد.Whale بر پایه مرورگر متن باز Chromium گوگل توسعه یافته و از قابلیت های Omnitasking شركت NAVER هم بهره می برد. این توانایی امكان انجام هم زمان چند عملكرد روی یك نمایشگر را امكان پذیر خواهدنمود. Whale از حالت تقسیم صفحه (split screen) پشتیبانی كرده و با تقسیم صفحه به دو بخش قابل تنظیم جداگانه، امكان مشاهده هم زمان دو سایت در یك تب را فراهم می آورد. تركیب این توانایی با نمایشگر دوگانه ال جی به Whale این توان را می دهد تا در ابعادی كاملاً تازه و بزرگ تر امكان حركت میان دو سایت را به شكلی سریع و مؤثر فراهم آورد. كسانی كه عاشق خرید اینترنتی هستند می توانند در یك بخش صفحه منوهای اصلی سایتی را بررسی نمایند و به صورت هم زمان در بخش دیگر صفحه مشخصات و نقدهای هر محصول را مشاهده كنند. افراد دوزبانه با استفاده از Whale می توانند به شكل هم زمان خبری را در دو زبان مختلف روی صفحه مشاهده كرده و به شكل مقایسه ای مطالعه كنند.
ال جی به دنبال روش های خلاقانه جدیدی است تا كاربران بتوانند حداكثر استفاده را از تكنولوژی نمایشگر دوگانه (Dual Screen) این شركت داشته باشند. این تكنولوژی نخستین بار روی تلفن همراه هوشمند LG V50ThinQ 5G مورداستفاده قرار گرفت. علاوه بر این در نمایشگاه IFA برلین امسال باید منتظر نمونه های جدیدتری از این فنآوری در محصولات ال جی باشیم. جایی كه ال جی جدیدترین تلفن های هوشمند مجهز به تكنولوژی نمایشگر دوگانه را رونمایی خواهدنمود كه مرورگر Whale شركت NAVER هم روی آنها نصب شده است.
Chang Ma، معاون ارشد گروه استراتژی محصول شركت ارتباطات موبایل ال جی الكترونیكس می گوید: «نمایشگر دوگانه ال جی یك سبك طراحی و فرم فاكتور جدید موبایل است كه به سبب قابلیت های خارق العاده اش بسیار موردتوجه مصرف كنندگان قرارگرفته. همكاری ما با NAVER تنها آغازی برای توسعه اكوسیستم گسترده نمایشگر دوگانه و نشانه ای از تعهد ما جهت فراهم آوردن تجربه موبایلی غنی و متمایزی برای كاربرانمان است.»
Hyo Kim، مدیر تیم Whale در شركت NAVER می گوید: «تجربه Multitasking یكپارچه چیزی است كه همه مصرف كنندگان دنبال آن بوده و برای شان باارزش است؛ و همین سبب شده كه ما دیدگاهی جهانی برای توسعه Whale شركت NAVER داشته باشیم. همكاری راهبردی مان با ال جی هم به ما كمك می نماید تا Whale كاربران بین المللی بیشتری داشته باشد و تا آخر سال از زبان های بسیاری پشتیبانی خواهدنمود.»
برای مشاهده جدیدترین تلفن های همراه هوشمند ال جی مجهز به مرورگر Whale شركت NAVER، ششم تا یازدهم سپتامبر در نمایشگاه IFA 2019 آلمان با ال جی همراه باشید. با هشتگ LGIFA2019 می توانید فعالیت های ال جی در نمایشگاه IFA امسال را دنبال كنید.
2121


منبع:

1398/06/10
13:27:01
5.0 / 5
4993
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان