ثبت اطلاعات 90 درصد مشتركان برق برای حذف قبوض كاغذی

ثبت اطلاعات 90 درصد مشتركان برق برای حذف قبوض كاغذی به گزارش كارا پیام مدیركل دفتر مدیریت مصرف و امور مشتركین توانیر اظهار داشت: از میان ۳۶ میلیون مشترك برق كشور تابحال اطلاعات حدود ۳۲ میلیون مشترك برای حذف قبوض كاغذی جمع آوری شده است.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، هادی مدقق، با اشاره به این كه تابحال اطلاعات حدود ۹۰ درصد مشتركان برق كشور به منظور حذف قبوض كاغذی در سامانه ثبت شده است، افزود: برپایه ارزیابی صورت گرفته این رقم تا آخر شهریورماه به ۹۸ درصد خواهد رسید.
وی با تاكید بر این كه از آغاز مهرماه دیگر هیچ قبض كاغذی برق در كشور توزیع نخواهد شد، اضافه كرد: مشتركان باقی مانده هم هر چه سریعتر شناسه قبض خویش را به سرشماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ ارسال نمایند تا بعد از این قبوض خویش را به صورت پیامكی دریافت نمایند.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، مدیركل دفتر مدیریت مصرف و امور مشتركین توانیر با تاكید بر این كه حذف قبوض كاغذی برق مانع از قطع ۱۲ هزار درخت در سال می شود، افزود: بر مبنای برنامه ریزی صورت گرفته مقرر شده است تا از محل كاغذی كه در این راستا صرفه جویی می شود، برای ۱۰۰ هزار دانش آموز مناطق محروم وسایل آموزشی تامین گردد.1398/06/17
17:24:18
5.0 / 5
4662
تگهای خبر: پیامك , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان