در گفت وگو با كارا پیام مطرح شد

قوانین كسب وكارهای نوین مبهم است

قوانین كسب وكارهای نوین مبهم است به گزارش كارا پیام نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران اعتقاد دارد در شرایط فعلی، كسب و كارهای نوین و استارت آپ ها اهمیت زیادی در توسعه و رونق اقتصادی كشور دارند و باید برای توسعه فعالیت های شان، مشكلات قانونی و ابهام های موجود در این زمینه برطرف شود.


حسین سلاح ورزی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: سازمان ملی كارآفرینی ایران برنامه دارد در هفته جهانی كارآفرینی كه از ۲۷ آبان ماه شروع شده و تا سوم آذرماه ادامه خواهد داشت، مشكلات مربوط به كارآفرینی در اقتصاد ایران را بررسی نموده و راهكارهای پیشنهادی را به مسؤلان عرضه كند.
به قول وی، با عنایت به نامگذاری امسال به سال رونق تولید و اهمیتی كه توسعه فعالیت های تولیدی در دوران تحریم دارد، حل مشكلات مربوط به كارآفرینی كلید توسعه و شكوفایی فعالان كسب و كار خواهد بود.
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان این كه قوانین مربوط به كسب و كارهای نوین مبهم هستند، اظهار نمود: تلاش ما این است كه در ابتدا مجموعه قوانین این بخش را مورد بازبینی قرار دهیم؛ البته این مورد از چند ماه قبل كلید خورده و در دست بررسی قرار دارد.
سلاح ورزی افزود: امروز در كشور قوانین مختلف در حوزه كسب و كار وجود دارد كه در صورت بازنگری آنها و مرتفع ساختن برخی ابهام ها می توان شرایط را برای توسعه فعالیت كارآفرینان فراهم نمود.
وی با بیان این كه ارتباط گیری میان كسب وكارهای نوین و اقتصاد سنتی ایران یكی دیگر از اولویت های اتاق بازرگانی است، خاطرنشان كرد: در صورتیكه این ارتباط برقرار شود با استفاده از توان بخش خصوصی قدیمی و دانش سرمایه گذاران جدید می توان در اقتصاد ایران به دستاوردهای قابل توجهی رسید.
به قول نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران، در جریان جلساتی كه بخش خصوصی و مدیران دولتی دارند، تلاش می شود راهكارهای مدنظر این بخش به گوش مسؤلان برسد و آنها از این نظرها بهره برده و تغییراتی را در راه بهبود شرایط كسب و كار ایجاد كنند.1398/08/21
22:45:32
5.0 / 5
4938
تگهای خبر: هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان