نخستین نمایشگاه تخصصی اپلیكیشن

نخستین نمایشگاه تخصصی اپلیكیشن كارا پیام: نخستین ˮنمایشگاه تخصصی اپلیكیشنˮ با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد تا فرصتی برای فرهنگ سازی اقتصاد دیجیتال و پشتیبانی از تولیدات ایران ساخت در این عرصه باشد.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، پیوند فناوری و اپلیكیشن های كاربردی، تبادل افكار بدیع و الگوی بهینه، اشتغال زایی و رشد همكاریهای ملی و بین المللی، بسترسازی لازم برای ارائه حداكثری ظرفیت ها و توانمندی شركت های فناور اهدافی است كه با برگزاری این نمایشگاه دنبال می شود.
این نمایشگاه از ۲۴ تا ۲۷ دی ماه امسال در نمایشگاه بین المللی تهران انجام می شود. فعالان حوزه های اپلیكیشن، بازی های كامپیوتری، استارتاپ ها و كسب و كارهای نوپا، توسعه دهندگان، شتاب دهنده ها، اپراتورهای تلفن همراه، فین تك ها و ارائه دهندگان محتوا از شركت كنندگان این رویداد هستند.
بر طبق این گزارش، طبق آخرین اطلاعات از مركز آمار، ۸۸ میلیون تلفن همراه در كشور مشغول به كار است. به عبارت دیگر ضریب نفوذ تلفن همراه در كشور از مرز ۱۱۰ درصد گذشته و باعث شده است تا ماهانه بیشتر از ۳۱ میلیون كاربر فعال از اپلیكیشن ها استفاده كنند، این ارقام از بازاری گسترده برای فعالان حوزه اپلیكیشن حكایت دارد؛ بازاری كه تا اختتام فروردین ۹۸ تقاضای بیشتر از ۴۰ میلیون كاربر را پاسخ گفته است.
در همین راستا نخستین «نمایشگاه تخصصی اپلیكیشن» می تواند فرصت مناسبی را برای سرمایه گذاری در این صنعت رو به رشد فراهم آورد.
این نمایشگاه با گرد هم آوردن فعالان این حوزه قسمتی از زیست بوم اقتصاد دیجیتال را نمایش می دهد؛ زیست بومی كه رونق و توسعه آن راهی برای رهایی از اقتصاد نفتی است.
منبع:

1398/08/28
09:17:38
5.0 / 5
4326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان