همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حضور ایرانسل شروع شد

همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حضور ایرانسل شروع شد به گزارش كارا پیام سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» با حضور ایرانسل و عرضه زیرساخت NB-IoT شروع شد. روز سه شنبه هم در همین همایش، نشست تخصصی «نقش اینترنت اشیا در شهر هوشمند» با حضور مدیرعامل ایرانسل برگزار می گردد.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، شبكه NB-IoT یا شبكه كم پهنای اینترنت اشیا، بستری است كه اطلاعات دریافتی از سنسورهای حوزه اینترنت اشیا را به سیستم های تحلیل داده منتقل می كند و ایرانسل، برای اولین بار جامع ترین نسخه از این شبكه كاربردی، برای دستیابی به شهر هوشمند را در سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» عرضه كرده است. ایرانسل با عرضه زیرساخت های لازم، در این نمایشگاه تلاش دارد دانشجویان و كسب و كارهای نوپا و صنایعی كه می توانند از شبكه NB-IoT بهره بگیرند را، شناسایی كرده و برای همكاری با آنها گام های مؤثری بردارد.
دكتر بیژن عباسی آرند، مدیر عامل ایرانسل، فردا، سه شنبه ۱۹ آذرماه از ساعت ۱۱، در نشستی تخصصی در سالن سعدی برج میلاد، با مبحث «نقش اینترنت اشیا در شهر هوشمند»، ضمن بحث درباره جدیدترین فناوری های اینترنت اشیا در حوزه شهر هوشمند، اقدامات ایرانسل در زمینه هوشمندسازی شهرها را تشریح می كند. در شهرهای هوشمند، از داده ها و فناوری های موجود برای ارتقای كارآیی، توسعه اقتصادی و بهبودی كیفیت زندگی شهروندان استفاده می شود كه با توسعه یافتن تكنولوژی های شهر هوشمند، موارد استفاده بیشتری از IoT هم ایجاد خواهد شد. همچون خدمات هوشمند شهری كه توسط ایرانسل، تا امروز عرضه شده است می توان به «پاركینگ هوشمند»، «روشنایی هوشمند معابر»، «دوچرخه اشتراكی»، «كنتور خوانی هوشمند»، «مدیریت هوشمند ناوگان» و «نظارت بر تجهیزات و دارایی ها» اشاره نمود. دانشجویان و صاحبان كسب و كارهای مرتبط می توانند با حضور در غرفه ایرانسل، واقع در طبقه همكف مركز همایش های برج میلاد، با عرضه اطلاعات خود، هماهنگی های لازم برای گفت و گوهای بعدی با ایرانسل را انجام دهند. همینطور علاقه مندانی كه امكان حضور در این نمایشگاه را پیدا نمی كنند هم می توانند با رفتن به بخش كسب و كارهای سازمانی در وب سایت ایرانسل، به نشانی business.irancell.ir برای ثبت اطلاعات خود، اقدام نمایند. سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند»، امروز و فردا، ۱۸ و ۱۹ آذرماه در برج میلاد تهران با حضور ایرانسل برگزار می گردد. ۲۱۲۱


منبع:

1398/09/20
21:43:35
5.0 / 5
4599
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان