شطرنج پست با سه وزیر

شطرنج پست با سه وزیر به گزارش كارا پیام بزرگترین پروژه پرداخت در هوشمندسازی صنعت پست و لجستیك كلید خورد. این پروژه با همكاری شركت تی تك بعنوان تأمین كننده زیرساخت فناوری اطلاعات پست و لجستیك، شركت تیپاكس بعنوان یكی از بزرگترین كوریرهای پستی كشور و شركت پرداخت نوین آرین بعنوان عرضه دهنده خدمات زیر ساختی پرداخت اجرا شده است. ایجاد پلت فرم یكپارچه و هوشمند پرداخت و همینطور تأمین و تجهیز ۲ هزار دستگاه كارتخوان اندرویدی (Handheld) در فاز اول به بهره برداری رسید.این پروژه بر اساس یكپارچه سازی سامانه های پرداخت و سامانه های مكان محور تی تك، اپلیكیشن جت تیپاكس و سرویس های پرداخت زیرساختی پرداخت نوین آرین، طراحی و پیاده سازی شده است، كه بعد از آزمایش های فنی و صحت عملكرد سامانه ها، الان در چارچوب نسخه جدید اپلیكیشن جت، قابل عرضه است.
امكانات بسیاری در این سرویس پیشبینی شده است كه در فاز اول می توان به سامانه تهیه و عرضه گزارشات هوشمند مدیریتی شامل نمایش محل انجام تراكنش ها، جزئیات تراكنش، آدرس، مختصات مكانی مربوط به تراكنش و رهگیری مرسولات پستی به صورت برخط اشاره نمود. همینطور امكانات دیگری مانند تسهیم آنلاین، حساب دیجیتال، تسویه زماندار هم در این سامانه تعبیه شده اند و به قول مدیران پروژه در فازهای بعدی قابل بهره بردای خواهند بود.

این پروژه از حیث تعداد دستگاه كارتخوان اندرویدی و همینطور همكاری و هم افزایی مشاركتی، یكی از بزرگترین پروژه های هوشمندسازی صنعت پست و لجستیك است كه می تواند نوید بخش آینده ای فناورانه و سبب هم افزایی و مشاركت سازنده میان فعالان صنعت پست و لجستیك كشور باشد.
۲۱۲۱

1398/09/21
20:29:41
5.0 / 5
4377
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان