دانشگاه علم و صنعت میزبان مدرسه بین المللی زمستانه رمزنگاری

دانشگاه علم و صنعت میزبان مدرسه بین المللی زمستانه رمزنگاری به گزارش كارا پیام مدرسه بین المللی زمستانه رمزنگاری با موضوع: «رمزنگاری متقارن: از نظریه تا كاربرد» در دانشگاه علم و صنعت ایران انجام می شود.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، مدرسه بین المللی زمستانه رمزنگاری به همت دانشگاه علم و صنعت ایران و با همكاری انجمن رمز ایران و پژوهشگاه دانش های بنیادی ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه امسال برگزار می گردد.

هدف مدرسه زمستانه فراهم كردن فرصتی برای پژوهشگران رمزنگاری بمنظور فهم امنیت اولیه های رمزنگاری متقارن و همین طور مباحث در حال ظهور در این حوزه می باشد.
این مدرسه، شامل نشست های آموزشی و همین طور سخنرانی های فنی است كه توسط سخنرانان كلیدی و همین طور كارشناسان ارائه خواهد شد.
مدرسه زمستانی مباحث "مقدمه ای بر رمزنگاری متقارن و حملات آماری"، "امنیت قابل اثبات از اولیه های رمزنگاری متقارن"، "رمزگذاری توام با احراز اصالت و بررسی اجمالی مسابقه رمزنگاری سبك وزن NIST"، "حملات جانبی كانال و پیاده سازی امن اولیه های رمزنگاری متقارن" را در بر می گیرد.
بر طبق این گزارش، برنامه مدرسه زمستانی به نحوی طراحی شده است كه برای طیف گسترده ای از دانشجویان تحصیلات تكمیلی و همین طور كارشناسان با سابقه رمزنگاری مفید باشد.
منبع:

1398/10/16
23:07:42
5.0 / 5
4231
تگهای خبر: بین الملل , صنعت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان