وزیر ارتباطات مطرح كرد

فضای مجازی جهنمی برای تروریست كت وشلواری

فضای مجازی جهنمی برای تروریست كت وشلواری كارا پیام: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اصرار كرد كه فضای مجازی، جهنمی برای «تروریست كت وشلواری» شده است.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، بعد از اقدام آمریكا برای حمله تروریستی به سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و اقدام شبكه های اجتماعی همچون توییتر و اینستاگرام در حذف تصاویر و پستهایی كه كاربران در جهت عرض تسلیت و واكنش به این اقدام تروریستی منتشر نمودند، محمد جواد آذری جهرمی در جدیدترین پست خود در توییر اعلام نموده كه "فضای مجازی، جهنمی برای تروریست كت وشلواری شده است. فشار به شركت های آمریكایی برای سانسور شدید واكنشها به جنایتش و نیز فیلتر كامنتها و غیرفعال كردن تگها در شبكه ی اجتماعی شخصیش حیفم می آید به او كه تاریخ را خوب نمی داند، «طبس» را یادآوری كنم، حریف شنهای بیابان ایران هم نبودید!"
قبل از این بعد از توییت تهدیدآمیز در خصوص حمله به نقاط فرهنگی توسط ترامپ، آذری جهرمی در توییتی به آن واكنش داد و اظهار داشته بود: «ترامپ مانند داعش و هیتلر است و از فرهنگ متنفر است. او یك تروریست كت وشلواری است».

مقابل سانسور آمریكا در اینستاگرام می ایستیم
او قبل از این هم گفته بود اقدام آمریكا در سانسور صدای ملت ایران و جهان تنها یك بی آبرویی برای آن كشور بوده است كه اساسا مقابل این حركت خواهیم ایستاد.
محمدجواد آذری جهرمی با بیان این كه بی آبرویی دولت آمریكا و همپیمانانش در سراسر دنیا كه البته عده زیادی نیستند، ثابت شده است، اظهار نمود: این بی آبرویی در به شهادت رساندن و ترور بزرگترین نماد مقابله با تروریسم در دنیا مشهود است؛ اینها بی آبرو هستند و از بی آبرو نیز انتظار رفتار معقول نیست.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این كه حركت مردم در سراسر دنیا و پست های میلیونی نه تنها از داخل ایران، بلكه از سراسر دنیا و حتی اقدامات چهره های مطرح در شبكه های اجتماعی، فضایی را ایجاد كرد كه سبب ایجاد چنین بی آبرویی شد، اظهار نمود: ایجاد این فضای منفعلانه، در واقع یك بی آبرویی دیگر از طرف ایالات متحده آمریكا رقم زد و آنها گمان می كنند كه با این اقدامات می توانند مقابل این حركت و جنبش بزرگ بایستند.
منبع:

1398/10/18
14:53:05
5.0 / 5
4566
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان