دوركاری، فروش لوازم جانبی كامپیوتر را بالا برد !

دوركاری، فروش لوازم جانبی كامپیوتر را بالا برد ! كارا پیام: آمارها نشان میدهد كه میزان فروش لوازم جانبی كامپیوتر های شخصی مانند نمایشگر، ماوس و صفحه كلید همزمان با شروع گسترده و ویروس كرونا و دوركاری كارمندان شركت های مختلف به طرز قابل توجهی بالا رفته است.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، همزمان با شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار كرونا خیلی از شركت های بزرگ و كوچك در سراسر جهان از كارمندان و پرسنل خود درخواست كرده اند كه بمنظور جلوگیری از مبتلاشدن به بیماری كووید-۱۹ و قطع زنجیره انتقال و انتشار بیشترین ویروس به منزل خود رفته و با كامپیوتر های شخصی خود و بوسیله اینترنت كار و كارهای شغلی خودرا انجام و ادامه دهند.
حالا تازه ترین آمار و گزارش های انتشار یافته نشان میدهد كه فروش لوازم جانبی كامپیوتر همچون نمایشگر كامپیوتر، ماوس و صفحه كلید و همین طور تجهیزات شبكه اینترنت به میزان شایان توجهی رشد و بالا رفته است.
بگفته كارشناسان و مفسرین بنظر می رسد كه این افزایش استقبال و خریداری محصولات و لوازم جانبی كامپیوتر و شبكه های اینترنتی بیشتر از طرف كاركنان كسب و كارهای مختلف صورت گرفته است تا بتوانند نیازهای خودرا برطرف كرده و با سرعت و كیفیت بیشتری كارهای شغلی خودرا از منزل به صورت دوركاری ادامه دهند.
بر اساس گزارش و نموداری كه در وب سایت زد دی نت آمده است، در هفته گذشته منتهی به ۱۴ مارس ۲۰۲۰ میزان فروش مانیتور و نمایشگرهای كامپیوتری نسبت به زمان مشابه سال قبل ۱۳۲.۳ درصد بالا رفته است.


از طرفی دیگر میزان فروش كیبورد و صفحه كلید در همین بازه زمانی نسبت به زمان مشابه سال قبل رشدی ۶۸.۸ درصدی، میزان فروش ماوس نیز رشدی ۲۹.۷ درصدی و سایر تجهیزات شبكه و ارتباطی همچون مودم اینترنت نیز رشد و افزایشی ۲۹.۴ درصدی را تجربه كرده اند.
همه این آمارها نشان میدهد كه دوركاری كارمندان و پرسنل فعال در شركت های مختلف جهان كه الان مجبورند از خانه و با استفاده از تجهیزات و كامپیوتر های شخصی خود كار كنند، ضرورت بهره مندی از لوازم جانبی با كیفیت و جدیدتری را برای آنها ایجاد كرده است.
منبع:

1399/01/07
23:03:45
5.0 / 5
3592
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان