بهترین برنامه های سرگرمی و كاربردی برای دوران قرنطینه در خانه

بهترین برنامه های سرگرمی و كاربردی برای دوران قرنطینه در خانه كارا پیام: چه به سبب شیوع ویروس كرونا در خانه قرنطینه یا برای پیشگیری و جلوگیری از پخش آن در خانه مانده اید، بالاخره پس از گذشت چند روز حوصله تان سر می رود و خسته می شوید.جالب است بدانید شما تنها نیستید، قرنطینه در چین موجب شد تا آمار دانلود برنامه و بازی برای گوشی شكسته شود. به جز تماشا فیلم و سریال كارهای دیگری می توان با انواع برنامه های گوشی انجام داد كه در اینجا بعضی از این برنامه های كاربردی را به شما معرفی می نماییم.
Duolingo


در قرنطینه، زمان خودرا صرف یادگیری یك مهارت جدید یا تقویت مهارتی كه دارید كنید. دولینگو برنامه ایست كه با آن می توانید در این دوران با دیگران در اطراف دنیا ارتباط برقرار كنید و عین حال به آموزش زبان جدید یا تقویت زبانی كه می دانید بپردازید. با این برنامه می توانید به آسان ترین روش ممكن زبان یاد بگیرید و بعد از این دوران از آن استفاده كنید.

Todoist


اگر شغل شما به گونه ایست كه می توانید درون خانه كار كنید احیانا به این برنامه نیاز دارید. انجام همزمان كارها و فعالیتهای خانه ممكنست كمی گیج كننده و زیاد باشد و موجب فراموشی بعضی از آنها شود. این برنامه با یادآوری كردن و تعیین زمان برای انجام آنها به شما كمك می نماید تا تمامی كارهای خودرا بدون هیچ حواس پرتی انجام دهید.

Draw Something


در دوران قرنطینه با دوستان خود بوسیله برنامه های و بازی های اینترنتی در ارتباط باشید. Draw Something یكی از برنامه های عالی برای گذراندن وقت با دوستان در این زمان است. این برنامه به آسانی به دیگران متصل می شود و سرگرم كننده است. شما یك كلمه را انتخاب و آنرا نقاشی می كشید و منتظر می شوید تا دوستانتان آنرا حدس بزنند. این برنامه سرگرم كننده موجب می شود تا زمان كمی سریعتر برای شما بگذرد.

Musee du Louvre Official Appاگر در قرنطینه خانگی به سر می برید و نمی توانید به مكان های دیگر سفر كنید، می توانید بوسیله تلفن خود به آثار هنری زیبا دسترسی پیدا كنید و بجای رفتن و حضور فیزیكی در موزه لوور، برنامه رسمی آنرا نصب كنید و به پاریس و موزه لوور سفر كنید. صدها و هزاران آثار هنری را تماشا و بررسی كنید و برای سفرهای بعدی خود برنامه ریزی كنید. سایر موزه ها نیز مانند موزه Uffizi Gallery در فلورانس نیز چنین برنامه ای را دارند.

Headspace


حالا زمانی است كه مدام اضطراب و استرس های گوناگون به انسان ها وارد می شود، بدین سبب مراقبت از سلامت روان از همه چیز مهمتر است. تمرین مراقبه و مدیتیشن یكی از بهترین روش ها برای مراقبت از خود است. استفاده از یك برنامه برای این كار می تواند بسیار موثر باشد. یكی از برنامه های خوب برای مدیتیشن Headspace است و به شما كمك می نماید تا فكر خودرا از موضوعات مضطرب كننده دور كنید و به مسائل خوب فكر كنید.
bigseventravel.com
۲۱۲۱


منبع:

1399/01/20
19:30:03
5.0 / 5
3324
تگهای خبر: اینترنت , تلفن , سفر , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان