مدیرعامل همراه اول:

۹۰ میلیون سیمكارت همراه اول در اختیار مردم است

۹۰ میلیون سیمكارت همراه اول در اختیار مردم است به گزارش كارا پیام آذربایجان شرقی مدیرعامل شركت همراه اول با اشاره به تعداد سیمكارت های فعال این اپراتور، اظهار داشت: درحال حاضر۹۰ میلیون سیمكارت همراه اول در اختیار مردم بوده كه شامل ۲۰ میلیون سیمكارت دائمی و ۷۰ میلیون اعتباری است.


مهدی اخوان بهابادی در آئین افتتاح بزرگترین مرکز داده غرب و شمالغرب کشور مستقر در شهر تبریز که به صورت ویدیو کنفرانسی، اظهار نمود: تحول دیجیتال یکی از موضوعات اصلی بوده و یک انقلاب بزرگ در دنیا است.

وی با اشاره به اینکه دیگر، خدمات سرویس نقطه ای عرضه نمی گردد، بیان نمود: مجموعه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری در کنار یکدیگر به صورت ابری عرضه شده و مردم در عرض چند دقیقه، امکانات را به صورت انلاین درخواست می دهند و شرکت ها هم از هزاران کیلومتر به مردم خدمات ارائه می دهند.

به گزارش کارا پیام به نقل از ایسنا، وی خاطرنشان کرد: در همراه اول تمرکز ما بر روی برقراری ارتباط تماس صوتی یا دیتا بوده و در دوره جدید هم جهت گیری به همه چهار حوزه smac بوده است.

وی با بیان این که طی شش سال گذشته میزان مصرف دیتا ۵۰۰ برابر افزایش یافت و هم اکنون ۱۰۰ درصد شهر ها تحت پوشش 3g و 4g هستند، اظهار داشت: ۱۱ هزار سایت مستقیما به فیبر نوری وصل بوده و ۸۲ هزار میلیارد تومان ارزش همراه اول در بورس است؛ سالیان سال هم رتبه اول شفافیت مالی را داریم.

منبع:

1399/04/09
19:01:18
5.0 / 5
2434
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان