حذف ویدیوی ترامپ در فیسبوك و توییتر

حذف ویدیوی ترامپ در فیسبوك و توییتر فیسبوك و توییتر ویدیویی كه از جانب رئیس جمهور آمریكا ارسال شده بود را به علت نقض مقررات عدم انتشار اطلاعات نادرست حذف كردند.به گزارش کارا پیام به نقل از ایسنا، این پست حاوی کلیپ ویدیویی از مصاحبه دونالد ترامپ با شبکه فاکس نیوز بود که در آن رئیس جمهور آمریکا مدعی شده بود کودکان از مبتلا شدن به بیماری کووید ۱۹ مصون هستند.

سخنگوی فیسبوک اعلام نمود این ویدیو شامل ادعاهای نادرست درباره مصون بودن گروهی از مردم از مبتلا شدن به کووید ۱۹ بود که سیاستهای این شبکه اجتماعی در مورد اطلاعات نادرست صدمه رسان پیرامون کووید ۱۹ را نقض می کند.

یک توییت حاوی ویدیویی که توسط اکانت کمپین ترامپ ارسال و توسط رئیس جمهور آمریکا به اشتراک گذاشته شده بود هم از جانب توییتر به علت نقض مقررات عدم انتشار اطلاعات نادرست کووید ۱۹ مخفی شد.

سخنگوی توییتر اعلام نمود مالک اکانت "تیم ترامپ" باید پیش از این که باردیگر توییت کند، توییت مذکور را حذف کند.

کمپین ترامپ شبکه های اجتماعی را به ضدیت با رئیس جمهور آمریکا متهم و اعلام نموده که وی حقیقت را گفته است.

مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری آمریکا اعلام نموده که باآنکه بزرگسالان عمده مبتلایان به کووید ۱۹ را می سازند اما بعضی از کودکان و نوزادان هم علائم این بیماری را نشان داده و می توانند آنرا منتقل کنند.

طبق تحلیل سازمان جهانی بهداشت از شش میلیون مورد مبتلا شدن در فاصله ۲۴ فوریه تا ۱۲ ژوییه، سهم کودکان ۵ تا ۱۴ ساله، حدود ۴.۶ درصد بوده است.

طبق اظهارات سخنگوی فیسبوک، برای اولین بار است که فیسبوک پست ترامپ را به علت انتشار اطلاعات نادرست ویروس کرونا حذف کرده است.

همچنین به نظر می آید برای اولین بار است که این شبکه اجتماعی پست رئیس جمهور آمریکا را به علت نقض مقررات عدم انتشار اطلاعات نادرست حذف می کند.

فیس بوک در ماههای اخیر از جانب نمایندگان کنگره و کارمندانش به علت عدم اقدام ضد پستهای جنجالی ترامپ هدف انتقاد قرار گرفته بود.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت پیش از این تبلیغات کمپین انتخاباتی ترامپ را به علت نقض مقررات اطلاعات نادرست حذف کرده بود. همینطور پستهای ترامپ و تبلیغات انتخاباتی که یک مثلث معکوس قرمز را نشان می داد که نماد مورد استفاده نازیها برای شناسایی زندانیان سیاسی بود را به علت نقض سیاست ضد نفرت سازمان یافته حذف کرده بود.

منبع:

1399/05/17
21:33:47
5.0 / 5
2535
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان