شكایت از آمازون به سبب اخراج یكی از كارگران

شكایت از آمازون به سبب اخراج یكی از كارگران کارا پیام: تصمیم آمازون برای اخراج یکی از کارگران انبارهایش سبب طرح شکایت از این شرکت توسط هیأت ملی روابط کار آمریکا شده است.به گزارش کارا پیام به نقل از ورج، این کارگر کارتنی بودن نام دارد و ماه گذشته توسط آمازون اخراج شد بودن می گوید تمام تلاش خودرا برای انجام بهتر کارهای شغلی صورت داده، ولی آمازون در نهایت وی را اخراج کرده است.
وی همچون کارگرانی بود که برای وادار کردن آمازون به پرداخت کمک هزینه در زمان مرخصی درمان ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا تلاش می کرد. اما آمازون با چنین پرداخت هایی مخالف بوده و تنها در صورت حضور کارگران در محل کار حاضر به پرداخت حقوق است.
مدیران آمازون همین طور استدلال می کنند که با اجرای طرح های ارتقای بهداشت و سلامت جلوی ابتلاء به کرونا را گرفته اند. این در حالیست که صدها کارگر و کارمند آمازون کماکان به این ویروس مبتلا می شوند. بودن در ماه مارس گذشته و به سبب بحث با سرپرست خود بر سر این موضوعات اخراج شد.
به دنبال افزایش تنش میان آمازون و کارگران انبارهایش کارگر دیگری به نام کریس اسمالز یک اعتراض حضوری را ضد آمازون سازماندهی کرد که وی نیز توسط آمازون اخراج شد. این مساله نیز در حال پیگیری حقوقی است.


منبع:

1399/09/15
23:27:45
5.0 / 5
1743
تگهای خبر: شركت , هزینه , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان