افزایش ظرفیت نوآورانه اقتصاد دیجیتال با امضای موافقت نامه 3 جانیه

افزایش ظرفیت نوآورانه اقتصاد دیجیتال با امضای موافقت نامه 3 جانیه با امضای موافقت نامه میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ایرانسل، همکاری در ارتقای فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و محتوای الکترونیک با استفاده از شبکه سازی شرکتهای دانش بنیان توسعه می یابد.


به گزارش کارا پیام به نقل از ایسنا، موافقت نامه همکاری میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت ایرانسل و یکی از شرکتهای فعال در حوزه تبلیغات با هدف بهره مندی از ظرفیت ها در زمینه نوآوری ها و فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال، تولید محتوای الکترونیک و بهره گیری از فرصت های فناورانه برای پاسخ به نیازهای کشور در این حوزه به امضا رسید.
"حمایت از توسعه شتاب دهنده ها و سایر نهادهای واسط در این عرصه و فناوری های وابسته"، "حمایت از توسعه شرکتهای دانش بنیان و تکنولوژی های جدید در این عرصه متناسب با نیازهای کشور" و "همکاری در ارتقای فناوری های این حوزه با استفاده از شبکه سازی شرکتهای دانش بنیان" از تعهدات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این موافقت نامه همکاری است.
شرکت ایرانسل هم ضمن استفاده حداکثری از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان، شتاب دهنده های نوآوری و استارتاپ های فعال داخل کشور در این عرصه، متعهد به سرمایه گذاری به مبلغ ۱۰ میلیارد پیامک از مجموع بالک تبلیغاتی و تعاملی پیامکی تخصیص یافته از جانب ایرانسل در طرح های توسعه اقتصاد دیجیتال و تولید محتوای الکترونیک خواهد بود.
این شرکت تعهد می کند به مقدار مبلغ ۱۵ میلیارد ریال از پیامک تخصیص یافته از مجموع بالک تبلیغاتی را برای تبلیغات، تولید محتوا، ساخت فیلم، پرسپکتیو، نصب چاپ و اجرای مجموعه های دانش بنیان، فناور و استارتاپ های وابسته و یا مورد حمایت ایرانسل اختصاص دهد. پشتیبانی از برگزاری رویدادها و کارگاه های آموزشی، شبکه سازی، ترویجی، جذب سرمایه از دیگر محورهای موافقت نامه مورد اشاره است.
منبع:

1399/10/02
13:50:18
5.0 / 5
1375
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان