گزینه ساخت ویدیوی طولانی تر به تیك تاك اضافه می شود

گزینه ساخت ویدیوی طولانی تر به تیك تاك اضافه می شود به گزارش کارا پیام اپلیکیشن ویدیویی تیک تاک در هفته های آینده گزینه ای را معرفی می کند که به کاربران اجازه می دهد ویدئوهای طولانی تر حداکثر سه دقیقه ای بسازند.به گزارش کارا پیام به نقل از ایسنا، تیک تاک که به کاربران اجازه می دهد کلیپهای ویدیویی کوتاه حداکثر ۶۰ ثانیه ای ساخته و صدا و افکت ویژه به آن اضافه کنند، در سال های اخیر محبوبیت گسترده ای در بین نوجوانان پیدا کرده است.

شرکت رسانه اجتماعی تیک تاک در یک پست وبلاگ اعلام نمود طی هفته های آینده گزینه ای را برای ساخت ویدئوهای طولانی تر برای همه در تیک تاک عرضه نموده و برای جامعه جهانی خود انعطاف پذیری به منظور فیلمبرداری، بارگذاری و ویرایش ویدئوهای حداکثر سه دقیقه ای در تیک تاک را فراهم می نماییم.

موفقیت تیک تاک که متعلق به شرکت چینی بایت دنس است سبب شده است خیلی از شرکتهای شبکه اجتماعی خدمات ویدیوی کوتاه را به پلت فرم خود اضافه کنند. اینستاگرام که زیرمجموعه فیسبوک است، سرویس کلیپهای ویدیویی کوتاه معروف به ریلز را عرضه نموده و اسنپ چت هم نوامبر گذشته اسپات لایت را راه اندازی نمود.

تیک تاک روز چهارشنبه اعلام نموده بود بیشتر از هفت میلیون حساب متعلق به کاربران پایین ۱۳ سال را در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۱ حذف کرده و گام قابل توجهی در جهت اجرای اجبار سنی در این اپلیکیشن برداشته است. این شرکت اعلام نمود از بیشتر از ۱۱.۱ میلیون حسابی که به علت نقض دستورالعمل تیک تاک حذف شدند، ۷.۲۶ میلیون مورد متعلق به کاربرانی بود که سن آنها پایینتر از سن الزامی در دستورالعملها بود.

تیک تاک به علت اطلاعات وسیعی که توسط الگوریتمهای پیشرفته این پلت فرم از کاربران جمع می کند و محبوبیتش نزد کاربران نوجوان توجهات زیادی را برانگیخته است. نیویورک تایمز سال قبل گزارش کرده بود تیک تاک بیشتر از یک سوم از کاربران روزانه خود در آمریکا را بعنوان افراد ۱۴ سال یا پایینتر رده بندی کرده است.
1400/04/12
16:44:27
5.0 / 5
277
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان