واکسن کرونا برای کارمندان IBM الزامی شد

واکسن کرونا برای کارمندان IBM الزامی شد شرکت IBM اعلام نمود تنها کارمندان آمریکایی که بطور کامل واکسینه شده اند، اجازه دارند به محل کارشان که مقرر است از هفتم سپتامبر بازگشایی شود، بازگردند.به گزارش کارا پیام به نقل از ایسنا، نیکل لامورو، مدیر منابع انسانی شرکت IBM در اطلاعیه ای به کارمندان این شرکت اعلام نمود باتوجه به شیوع سریع کرونای دلتا، ما همچنان خیلی از پایگاههای آمریکایی خودرا در مناطقی که شرایط کلینیکی اجازه دهد، در هفته هفتم سپتامبر بازگشایی خواهیم کرد.

افزایش مجدد آمار مبتلاشدن به کووید ۱۹ در آمریکا به سبب شیوع کرونای دلتا و دستورالعمل جدید مرکز کنترل و پیش گیری از بیماری آمریکا در خصوص الزامی بودن زدن ماسک توسط افرادی که بطور کامل واکسیناسینه شده اند، تغییر برنامه شرکتها برای بازگشایی دفاتر، واکسیناسیون و زدن ماسک را در پی داشته است.

این شرکت فناوری به سایر همتایان بزرگ خود در مبارزه با شیوع ویروس کرونا پیوسته و از کارمندانش خواسته است بطور کامل واکسینه شوند.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت فیسبوک پنج شنبه گذشته زمان بازگشایی دفاتر خود در آمریکا را تا ژانویه سال ۲۰۲۲ به تاخیر انداخت. این شرکت اعلام نمود واکسیناسیون کووید ۱۹ و استفاده از ماسک برای کارمندانی که به دفاتر آمریکایی برمی گردند را الزامی خواهدنمود. شرکت مخابراتی AT&T کارمندان بخش مدیریت خودرا ملزم کرده است قبل از بازگشت به محل کار، واکسینه شوند.
1400/05/25
13:53:36
5.0 / 5
473
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان