مردم از وزیر ارتباطات چه خواستند؟

مردم از وزیر ارتباطات چه خواستند؟ به گزارش کارا پیام، در ارتباط مستقیمی که وزیر ارتباطات با برخی از هموطنان داشت، مردم موضوع هایی چون ارتباطات روستایی، شیوه محاسبه هزینه های اینترنت و رفع نقاط کور ارتباطی و پشتیبانی از کسب و کارهای اینترنتی در پلت فرم های داخلی را مطرح نمودند.


به گزارش کارا پیام به نقل از ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری به صورت مستقیم و بی واسطه به سوالات مردم پاسخ داد.
این اتفاق در جهت دستور رئیس جمهوری به وزرا، معاونان و مدیران دولتی به منظور گفت وگوی مستقیم با مردم، در برنامه هفتگی «پاسخگویی بی واسطه اعضای هیئت دولت به مطالبات مردمی» انجام شد.
عیسی زارع پور در این راستا، پاسخگوی طرح نظرات، ایده ها، شکایت ها و درخواست های مردم در حوزه مأموریتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بود و در ارتباط مستقیمی که وزیر ارتباطات با برخی از هموطنان سراسر کشور داشت، موضوع هایی چون ارتباطات روستایی، شیوه محاسبه هزینه های اینترنت، رفع نقاط کور ارتباطی، مشکلات کارکنان، بازنشستگان و کارگزاری های شرکت مخابرات ایران و پشتیبانی از کسب و کارهای اینترنتی در پلت فرم های داخلی عنوان شد.
منبع:

1401/09/22
13:19:01
5.0 / 5
441
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان