جذب ایده های نوین کارآفرینی حوزه نانو فناوری در دانشگاه شیراز

جذب ایده های نوین کارآفرینی حوزه نانو فناوری در دانشگاه شیراز به گزارش کارا پیام، شتابدهنده کوانتوم پلاس دانشگاه شیراز در جهت اجرای برنامه شتابدهی خود و با هدف حل مشکلات و چالش های صنایع با اولویت استفاده از فناوری های نانو، نسبت به پذیرش ایده های نوین کارآفرینی در حوزه نانو فناوری اقدام نموده است.


به گزارش کارا پیام به نقل از ایسنا، طرح های ارسالی برای شرکت در این فراخوان باید در ارتباط با محورهای نانو حـسـگرها، نانو غشاها، مواد نانوکامپوزیت، نانوکاتالیـست ها، نانوزیست فناوری، نانوالکترونیک، نانو مکانیک و کاربردهای نانوفناوری باشد.
ایده های دارای حمایت و تعریف شده بر مبنای نیازهای صـنایع در اولویت ویژه قرار دارند. مهلت ثبت نام و ارسال طرح تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ خواهد بود. طرح های پذیرفته شده توسط شتابدهنده کوانتوم پلاس، از حمایت های ویژه ای برخوردار خواهند شد.
به نقل از ستاد نانو، بعضی از این حمایت ها شامل موارد ذیل است: فـضای کار اشـتراکی، آموزش و توانمندسازی، مشـاوره و مـنتوریـنگ، لابراتوار های تخصصی، شـبکه سازی و حـمایـت مـالـی. علاوه بر این، شتابدهنده کوانتوم پلاس، از طرح های برتر تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان حمایت خواهد نمود.

منبع:

1403/02/25
12:49:29
5.0 / 5
121
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان