قابلیت گزارش كردن پیامك های ناخواسته در آی او اس ۱۲

قابلیت گزارش كردن پیامك های ناخواسته در آی او اس ۱۲ كارا پیام: طبق گزارش ها در آپدیت آینده آی او اس اپل قابلیت گزارش كردن پیامك ها و تماس های صوتی ناخواسته را برای كاربران فراهم می كند.به گزارش كارا پیام به نقل از فوربس، به نظر می رسد iOS۱۲ حاوی آپدیت های مهمی برای كنترل پیامك ها و تماس های تلفنی ناخواسته باشد. برنامه نویسان طرف سوم اكنون می توانند یك اپلیكیشین افزودنی بسازند كه تماس ها و پیام های ناخواسته را بعنوان اسپم به كاربر اخطار دهد.
در توضیح این خصوصیت آمده كه به برنامه نویسان اجازه می دهد یك اپلیكیشن افزودنی بسازند كه به خصوصیت «ارتباطات ناخواسته» اضافه می گردد و باید با استفاده از تنظیمات برنامه فعال شود.
بعد از فعالسازی كاربر می تواند با كشیدن انگشت به سمت چپ روی صفحه در بخش تازه یك گزینه جدید «گزارش» (Report)را ببینید.
در اپلیكیشن Messages، رشته پیامك ها را می توان با كشیدن انگشت به سمت چپ گزارش كرد. همینطور با فشار انگشت روی پیامك، می توان خود پیامك را هم گزارش كرد.
بعد از گزارش كردن یك تماس یا متن، اپلیكیشن افزودنی فعال می گردد تا جزئیات دیگر را هم جمع آوری كند.
نكته مهم آنكه این افزودنی از جانب برنامه نویسان طرف سوم تامین می گردد و این پلتفورم فقط برای پیامك و تماس های صوتی كاربرد دارد.
سال گذشته اپل با سازمان قانونگذاری هند دچار اختلاف شد. این سازمان اپل را یك شركت «ضد مصرف كننده» نامید زیرا یك اپلیكیشن دولتی را كه برای مسدود سازی و گزارش تماس های تبلیغاتی را تایید نمی كرد.

1397/03/20
00:46:05
5.0 / 5
4958
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , پیامك , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان