اختلال در پیام رسان تلگرام

اختلال در پیام رسان تلگرام كارا پیام: تلگرام امروز در نقاط مختلف ایران به قطعی و اختلال دچار گشت و این در حالی بود كه دیگر برنامه های اجتماعی فعال و در دسترس بودند و ظاهرا اختلال تلگرام از اشكال در شبكه داخلی نبوده است.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، شبكه پیام رسان تلگرام دچار اختلالاتی شده بود اما وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود كه این اختلالات به علت اشكالات داخلی ایران نبوده است.
محمدجواد آذری جهرمی امروز تصریح كرد كه این اختلال ناشی از اشكالات شبكه ای ایران نبوده است؛ وی در این خصوص توضیح داد: شب گذشته در تلگرام شاهد اختلال بودیم اما مشخص شد اشكالات شبكه ای از سمت ما نبوده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه اظهار داشت: بامداد زود جلسه هیات دولت بود به همین خاطر مقرر شد درباره اختلالات پیش آمده گزارش بگیرند و مبحث را پیگیری كنند. ازاین رو اینكه دلیل این اختلال چه بوده اطلاع رسانی می گردد.
از سوی دیگر در فضای مجازی عكسی انتشار یافته كه بر مبنای آن شبكه جهانی تلگرام به مشكلاتی دچار شده بود.
نقشه تلگرام نشان داده است كه قطعی های بوجود آمده این نرم افزار در سراسر جهان بدلیل برخی اختلالات درونی تلگرام بوده است. در شكل زیر بخش هایی كه نرم افزار تلگرام به علت اختلالات درونی دچار قطعی شده نشان داده شده است.
البته برخی گزارشها از كاربران همچنان از بروز برخی مشكلات جهت استفاده از پیام رسان تلگرام در بعضی مناطق حكایت دارند.در همین حال امروز در بعضی خبرها اعلام گردید كه نسخه 4. 5 تلگرام انتشار یافته است.
بنا بر اعلام سایتها، در این نسخه می توان عكس و ویدیو را به صورت آلبوم و به همان ترتیبی كه انتخاب شده، در یك مسیج ارسال كرد. بخش Chat with you به Saved Messages تغییر هم نام داده شده و ازاین رو میتوان پیامهای دلخواه را در آنجا ذخیره كرد.
سرچ تلگرام هم بهبود پیدا كرده و برای پیدا كردن كانال خاصی لازم نیست اسم كامل كانال را بنویسید. همینطور كانالهای محبوب تر اول لیست نتایج ظاهر میشوند. 

1396/08/24
21:47:30
5.0 / 5
5192
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان