تا پایان سه ماهه سوم سال جاری صورت گرفت

واگذاری بیشتر از 24 میلیون خط دائمی

واگذاری بیشتر از 24 میلیون خط دائمی به گزارش كارا پیام آمار منتشرشده درباره وضعیت توسعه تلفن همراه در سه ماهه سوم سال ۱۳۹۸، حاكی از واگذاری بیشتر از ۲۴ میلیون خط دائمی و بیشتر از ۱۵۷ میلیون خط اعتباری است كه مجموع خطوط واگذارشده دائمی و اعتباری را به ۱۸۶ میلیون و ۴۲۱ هزار عدد می رساند.


به گزارش كارا پیام به نقل از ایسنا، خصوصیت هایی همچون تعداد خطوط واگذارشده، ضریب نفوذ، تعداد كشورهای دارای ارتباط رومینگ، میزان پوشش جاده ای، درصد پوشش جمعیتی، شهر و روستاهای تحت پوشش و درصد مكالمات موفق در هر یك از اپراتورها متفاوت می باشد كه می تواند آنها را از هم متمایز كند.
از زمان ارائه نخستین سیمكارت تلفن همراه در سال ۱۳۷۳، شاخصهای سیمكارت ها تغییرات بسیاری داشته است. این شاخص ها كه توسط رگولاتوری انتشار یافته است نشان داده است هم اكنون تعداد خطوط فعال تلفن همراه تا آخر سه ماهه دوم سالجاری، به بیشتر از ۱۱۸ میلیون رسیده كه ضریب نفوذ را به ۱۴۲.۱۱ درصد می رساند.
مطابق آمار جدید منتشره توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره وضعیت توسعه تلفن همراه در سه ماهه سوم سال ۱۳۹۸، خطوط واگذارشده دائمی بیشتر از ۲۴ میلیون و ۲۲۳ هزار و خطوط واگذارشده اعتباری بیشتر از ۱۵۷ میلیون و ۵۷۴ هزار عدد است كه مجموع خطوط واگذارشده دائمی و اعتباری را به ۱۸۶ میلیون و ۴۲۱ هزار عدد می رساند.
همینطور تعداد خطوط فعال بیشتر از ۱۱۸ میلیون و ۶۱ هزار عدد است كه ضریب نفوذ را به ۱۴۲.۱۱ درصد می رساند. از طرفی هر یك از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل، تعداد خطوط واگذارشده دائمی و اعتباری متفاوتی دارند و خطوط فعال آنها هم عدد متفاوتی را شامل می شود.
همینطور شاخصهای دیگری همچون تعداد كشورهای دارای ارتباط رومینگ، میزان پوشش جاده ای، درصد پوشش جمعیتی، شهر و روستاهای تحت پوشش، درصد مكالمات موفق و غیرموفق هم وجود دارد كه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی این شاخص ها را برای هر یك از اپراتورها بررسی نموده كه این آمار در جدول های زیر آمده است.

1398/12/04
13:48:08
5.0 / 5
3852
تگهای خبر: اپراتور , تلفن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان