هوآوی صدرنشین تعداد ثبت اختراع در اروپا در سال ۲۰۱۹ میلادی

هوآوی صدرنشین تعداد ثبت اختراع در اروپا در سال ۲۰۱۹ میلادی به گزارش كارا پیام هوآوی در زمینه تعداد ثبت اختراعات در قاره اروپا، در صدر برندهای جهان و بالاتر از رقبای خود قرار گرفته است.دفتر ثبت اختراع اروپا (EPO) آمار و ارقام مربوط به ثبت اختراع (پتنت ها) را در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر نموده است. بر مبنای آمار انتشار یافته، پارسال میلادی در مجموع ۱۸۱ هزار درخواست برای ثبت اختراع توسط این سازمان دریافت شده است. این آمار افزایش ۴ درصدی را در مقایسه با سال ۲۰۱۸ میلادی نشان داده است. در این بین تعداد درخواست شركت های چینی برای ثبت اختراع با افزایش ۲۹.۲ درصدی در مقایسه با سال قبل میلادی به ۱۲۲۴۷ مورد رسیده است.
در این رده بندی، ایالات متحده آمریكا، آلمان، ژاپن و چین به ترتیب جایگاه های اول تا چهارم را به خود اختصاص داده اند.
در صورتی كه تعداد ثبت اختراع توسط برندهای مختلف را بررسی نماییم، هوآوی با درخواست ۳۵۲۴ مورد ثبت اختراع در جایگاه نخست قرار دارد. سامسونگ و ال جی هم در مكان های دوم و سوم قرار گرفته اند. آمار ثبت اختراع برای این دو شركت به ترتیب ۲۸۵۸ و ۲۸۱۷ مورد بوده است.
در ماه ژانویه سالجاری میلادی دفتر ایالتی مالكیت معنوی (State Intellectual Property Office) اعلام نمود تعداد درخواست چینی ها برای ثبت نوآوری در سال ۲۰۱۹ میلادی، ۱۴.۰۱ میلیون مورد بوده است. از این تعداد پرشمار، تنها ۴۵۳ هزار مورد تایید شده است. بر طبق این داده ها تعداد پتنت های در رابطه با نوآوری در چین در سال ۲۰۱۹ میلادی رشد ۴.۸ درصدی را در مقایسه سالانه نشان داده است. تعداد ثبت تجاری برندها هم در مقایسه سال به سال ۲۷.۹ درصد افزایش داشته. در سال ۲۰۱۹ میلادی در زمینه تعداد پتنت های تایید شده هم هوآوی با ۴۵۱۰ مورد در صدر برندهای چینی قرار گرفته است.

اصلی ترین دلیل صدرنشینی هوآوی در رده بندی در رابطه با تعداد ثبت اختراعات را می توان سرمایه گذاری ویژه این شركت در بخش تحقیق و توسعه دانست. طبق گزارش های انتشار یافته هوآوی در سال ۲۰۱۸ میلادی رقم بی سابقه ۱۵.۳ میلیارد دلار را در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گزاری نموده است.
۲۱۲۱

1399/01/19
12:57:48
5.0 / 5
3696
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان