در پی استقبال كاربران

استوری توییتر از كار افتاد!

استوری توییتر از كار افتاد! به گزارش كارا پیام قابلیت جدید استوری توییتر به نام ˮفلیتسˮ (Fleets) پس از طریق اندازی جهانی آن تحت تأثیر حجم بالای استقبال كاربران، با كندی روبرو شد.به گزارش کارا پیام به نقل از ایسنا، فلیتس که در بالای صفحه توییتر قرار می گیرد، به کاربران اجازه می دهد محتوایی ارسال نمایند که بعد از ۲۴ ساعت ناپدید می شود و همینطور استوریهایی که توسط کاربران دیگر ارسال می شود را مشاهده کنند.

اما تقاضا جهت استفاده و کنجکاوی کاربران درباره این توانایی جدید، روی عملکرد آن تأثیر گذاشت و خیلی از کاربران توییتر کندی عملکرد فلیتس را گزارش کردند و حتی بعضی از آنها اعلام کردند که قابلیت فلیتس در اپلیکیشن آنها کار نمی کند.

توییتر به تک کرانچ اعلام نمود از این مشکل آگاه بوده و در کوشش برای رفع آن است. این مشکل سبب شد کاربران در هنگام مشاهده فلیتس با کندی حرکت صفحات روبرو شوند که امکان دارد به نظر برسد دستگاهشان ایراد دارد اما در واقع مشکل اپلیکیشن توییتر است.

بسیاری از کاربران به دنبال وقوع این مشکل به توییتر اعتراض و اعلام نمودند علیرغم این که آپدیت جدید را با قابلیت فلیتس دریافت کرده اند اما نمی توانند از این محصول استفاده کنند.

این حقیقت که توییتر به علت حجم بالای استقبال کاربران از فلیتس پاسخگوی همه نیست، شاید اولین نشانه موفقیت قابلیت جدید باشد.

فلیتس به دنبال عرضه عمومی این توانایی، به ترند شماره یک و اسنپ چت که مبدع قالب استوری بوده است، به ترند شماره دو در توییتر تبدیل شدند. کاربران در توییتهایشان به مقایسه استوریهای توییتر با اسنپ چت پرداختند و البته از این شکایت داشتند که توییتر به جای دکمه ویرایش پیام، قابلیت استوری را عرضه نموده است.

بر اساس گزارش تک کرانچ، توییتر در سال های اخیر ثبات قابل توجهی پیدا کرده است به خصوص با در نظر گرفتن حجم مطالب فوری که در این پلت فرم منتشر می شود و توسط سران جهان مورد استفاده قرار می گیرد با این وجود مشکل فلیتس امکان دارد برای مدتی ادامه داشته باشد.
1399/08/30
16:43:51
5.0 / 5
1408
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , توییتر , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان