قابلیت های جدید سیگنال برای كشاندن كاربران واتساپ

قابلیت های جدید سیگنال برای كشاندن كاربران واتساپ کارا پیام: اپلیکیشن پیام رسان سیگنال با کپی کردن تعدادی از قابلیت های واتس اپ، امیدوار است بتواند کاربران بیشتری که به دنبال یک پیام رسان جایگزین واتساپ هستند را جذب نماید.به گزارش کارا پیام به نقل از ایسنا، به دنبال تغییراتی که سیاستهای حریم خصوصی واتساپ صورت گرفته و کاربران را ملزم می کند با اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود با فیسبوک – شرکت مادر واتساپ – موافقت کنند، خیلی از کاربران کوچ از این اپلیکیشن پیام رسان را آغاز نموده اند.

سیگنال قبل از این توانایی رمزگذاری شده سرتاسری و ارسال پیامهای محو شونده بعد از یک مدت زمانی مشخص را عرضه نموده بود اما تازه ترین نسخه بتای این اپلیکیشن، آپدیتهایی را به همراه دارد که فاصله سیگنال از رقیبش از نظر قابلیتهای محبوب را کمتر می کند.

این تغییرات که اولین بار توسط سایت WABetaInfo کشف شد، شامل گزینه های کاسمتیک مانند استیکرهای متحرک و تصاویر پس زمینه چت سفارشی است که در آپدیتهای اخیر واتساپ ظاهر شدند اما چند قابلیت کاربرد جدید وجود داردند که کوچ از واتساپ به سیگنال را برای کاربران راحتتر خواهند کرد.

حداکثر شمار کاربران شرکت کننده در یک تماس گروهی در سیگنال از پنج به هشت نفر افزایش خواهد یافت که مشابه تغییر صورت گرفته در واتساپ در آوریل سال ۲۰۲۰ است. همین طور حالت مصرف کم دیتا وجود خواهد داشت که مصرف دیتا را در طول تماسها می کاهد (این گزینه در سال ۲۰۱۴ به واتساپ اضافه شد) و کاربران می توانند استاتوس سفارشی جدیدی اضافه کنند که برای اولین بار در ژوئن سال ۲۰۱۹ به واتساپ اضافه گردید.

واتس اپ اجرای سیاستهای جدید استفاده از سرویس خودرا به تاخیر انداخته است اما این تصمیم برای خیلی از کاربرانی که تصمیم گرفتند بجای اشتراک گذاری اطلاعاتشان با فیسبوک، از این اپلیکیشن بیرون بروند، دیرهنگام بوده است.

بر اساس گزارش تک رادار، پاول دوروف، موسس تلگرام شمار کاربرانی که واتساپ را ترک می کنند را بزرگترین کوچ دیجیتالی تاریخ بشریت خوانده است بدین سبب قابل درک است که سیگنال بخواهد سهم خود از این کوچ را افزایش دهد.

منبع:

1399/11/05
13:42:31
0.0 / 5
1361
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان