هدایای نوروز ۱۳۹۹ ایرانسل اعلام گردید

هدایای نوروز ۱۳۹۹ ایرانسل اعلام گردید كارا پیام: ایرانسل از ارائه هدایایی برای مشتركان خود در روزهای نوروز سال 1399، آگاهی داد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور ضمن تبریك فرارسیدن سال جدید به هموطنان عزیز، اعلام می كند از روز اول فروردین تا نیمه شب سیزدهم این ماه، مشتركان می توانند یك گیگابایت اینترنت رایگان هدیه بگیرند. این بسته تنها یكبار قابل فعال سازی است.

علاوه بر این، از نخستین روز عید نوروز تا نیمه شب سومین روز فروردین، مشتركان می توانند با مراجعه به بخش تكان اعجاب انگیز در اپلیكیشن ایرانسل من، یكی از ۱۰۰ برنده ۱۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه باشند.
پیش از این، ایرانسل از ۲۷ اسفندماه ۱۳۹۸ تا روز ۴ فروردین ۱۳۹۹، این امكان را فراهم نموده بود كه مشتركان بتوانند از بسته های ویژه ۳ گیگابایتی با قیمت مقرون به صرفه ۱۲ هزارتومان استفاده كنند.
بسته عیدی یك گیگابایتی مشتركان ایرانسل، بوسیله شماره گیری كد دستوری #1399* یا اپلیكیشن ایرانسل من، فعال می شود.
مشتركان ایرانسل كه هنوز اپلیكشن ایرانسل من را نصب نكرده اند، می توانند از بازارهای معتبر ارائه دهنده اپلیكیشن یا سایت ایرانسل، این اپلیكیشن را دریافت و نصب كنند. همچنین، این امكان فراهم گشته است تا لینك آن با شماره گیری #۴۵* بوسیله پیام كوتاه در اختیار مشترك قرار گیرد.
ایرانسل در اسفندماه ۱۳۹۸، همزمان با انتشار ویروس كرونا، بسته ۱۰۰ گیگابایتی رایگان برای مشتركان اینترنت ثابت یا TD-LTE در نظر گرفته بود كه آنرا تا ۷ فروردین ماه ۱۳۹۹ تمدید كرده است.
ایرانسل امید دارد سال ۱۳۹۹، سالی سرشار از سلامت برای تك تك هموطنان عزیز باشد. 2121


منبع:

1399/01/08
23:41:52
5.0 / 5
3381
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کارا پيام
karapayam.ir - تمامی حقوق سایت كارا پیام متعلق به مالک دامنه است

كارا پیام

پیام رسان